Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Práve vapujem a chutí mi...

Práve vapujem a chutí mi...

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Práve vapujem a chutí mi...

Poslaťod Rady » Uto 26. Feb 2019 13:34:37

Ahojte hľadám vhodnú náplň ako aj chuti tak aj nikotínu... Tri mesiace som používal ego AIO a teraz som prešiel na uwell crown 4 a dočítal som sa ze do týchto nizkoodporovych tankov sa dávajú len slabé náplne ak mám 3mg tak za deň dám tak 6-10 ml. Určite to ma aj väčšiu spotrebu liquid ale aj tak mi to príde dosť čo by ste odporučili? Fungujem na 70 watov. Vďaka za odpoveď. A ak treba tak prezraďte príspevok do vhodnej témy.
Rady
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Pia 29. Mar 2019 16:50:56

v ostatnej dobe som bol nuteny kvoli problemom so zubami po zakroku prejst na nizkovykonove MTL (Ego AIO ECO) a nikotinove soli :( takze mam nejake postrehy :)

- FUU ANYTHING SALTS alebo FUU Minimal, obe vo verzii 20mg/ml NIC: celkom sa da, neutralne, pri dlhsom vapovani citim velmi jemny zelezity podton, ale v zasade mi to az tak nevadi, len je to proste nuda po dlhsom case

- FUU Minimal POLAR 20mg/ml NIC: chladivka, a nic len chladivka, mentol spolahlivo prebija akukolvek pachut, navyse pomaha zakryt pripadne skriabanie v krku, toto viem v podstate kontinualne vapovat, az sa mi z toho nikotinoveho kicku toci hlava :lol:

- FUU Minimal Mint: cojaviem? v recenziach bolo ze "mata", osobne to radim medzi "fixinelove" liquidy, tj nieco, co vo mne evokuje cistiaci prostriedok, toto je presne na hrane, co znesiem, nemozem povedat, ze je to zle, ale nie je to teda mata. skor medovka s chladivym zaverom.

- FUU Minimal Classic: malo byt ze tabak s orieskami, ale teda toto je cisty prepadak, naprosta chemikalia na urovni lacneho liquidu, tabak nula, akurat ten chemicky kandel, co davaju do "desert" liquidov. pojde zrejme do kosa, najma po zisteni, ze to zaprasilo hlavu tak, ze ani po vyvapovanych 4ml MINIMAL-u to uplne nezmizlo :(

- Juice Sauz SALT Glacier: mentolova chladivka s matou, celkom chuti, v pohode na cely den, vyrazne chladiva s jemnym horkastym podtonom nesladeneho matoveho caju

z namiesanych pokusov mi zatial najviac chutil neutralny FUU Minimal s 10% Facebuster aromou alebo mix Facebuster : GreenTea (DetonationDrip) 70:30
Naposledy upravil iso3001 dňa Štv 11. Apr 2019 16:13:08, celkovo upravené 1
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod pepso » Pia 29. Mar 2019 19:06:33

Mám takú skúsenosť, že Fuu Minimal s akoukoľvek pridanou arómou (10-20 kvapiek na 10ml) chutí veľmi dobre. Škoda tej ceny.
Obrázok
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia