Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Práve vapujem a chutí mi...

Práve vapujem a chutí mi...

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Práve vapujem a chutí mi...

Poslaťod fendo72 » Str 07. Aug 2013 0:25:41

Nenašiel som tu takúto tému, tak píšte čo práve vapujete a na akom harvéri. :smok2:
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Re: Práve vapujem a chutí mi...

Poslaťod fendo72 » Str 07. Aug 2013 0:29:23

FA shade + INA pinacolada+ FA kapucino -> INA 70/30 6mg @ aga-t2 +svd
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Miky » Str 07. Aug 2013 8:10:49

Kafé ale marCZin už tretí deň na XL2 ... na to, že rád striedam príchute tak sa sám divím :lol:
Oproti báza+aróma Coffe FA(surová dobrá káva) je chuť taká sýtejšia, plnšia ...
Dúfam, že sa nenahnevá ak sem dám recept ;)

Moja miešanica:
Atmos Lab Balanced 11mg (40ml) + aróma Coffe FA 10/10 (40 kvap.) + 1/4 objemu bázy - kávový liquid od Dekangu Coffee (10ml) + 1/4 objemu bázy - Liqua Coffee (10ml)

Celý marCZin-ov recept pre tých čo nie su registrovaný na fuzze.cz :

Spousta lidí se mne ptá z čeho míchám to své kafe tak to hodím sem abych nemusel recept vypisovat stále dokola.

Základní bázi dělám z 50mg HG báze, na 30ml této báze dávám 40ml VG a 20ml PG čímž dostanu bázi o síle cca 16 mg.
Tohle je ovšem základ který může použít každý ten svůj hlavně bacha na kysele baze od inawery na ovoce možná dobré tady to pujde cítit.

Do téhle báze kapu aroma od F.A. označovanou jako "caffe" nebo taky "Coffe espresso" 10 kapek na 10ml
Už tohle samo osobě je pro mne kouřitelné a občas to kvůli změně takto zabafu

Následuje to hlavní vylepšení a tím je červený kávový liquid od Dekangu označovaný jako Coffee nebo Coffee Arabica
Leju do toho základu s FA příchutí asi 1/4 obsahu
Tohle je ta věc kterou hulím asi nejvíce

Pak používám ještě jedno vylepšení a to že do předcházejícího liquidu prásknu ještě 1/4 Liqua Coffee nebo Joyetech Coffee (podle mě to jsou chutí naprosto stejne liquidy) Tím se to celé mnohem více zjemni .

No a občas udělám ještě to že do jedné z lahviček s takto nachystaným liquidem dam 5 kapek vanilkoveho aroma abych pořád nehulil to samé :D

Jak vidno používám i hotové liquidy takže cenou se dostávám uplně jinam než za čisté míchanice z aromat ovšem věřte mi že jsem vyzkoušel většinu kávových aromat a tuhle výslednou chuť jsem nikdy nedostal.
Fuzz-e XL2+XL3
iStick Pico+TFV8 Baby/Euforia/Protank II/PRIVE Tank SS/iClear30
Ivantov grip s Goginovou elektronikou+Kayfun 3.1 ES Clon+Kayfun Lite Plus Clon+RSST+miniDID China+Vision Eternity+Fahrenheit™ RBA
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Miky
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mitter100 » Str 07. Aug 2013 9:49:30

virginia mesačná v baze inawera+, na XXL ku
habana príchuť atmos, báza inawera 12mg Provari a na ňom SSR
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Str 07. Aug 2013 10:47:29

CIsty atmos Thunder+Mist NULKA pomer cca 70/30 zaprazka TW titanium ICE VG na 5 mg ..
proste mi nic nesmakuje tak aby som to vydrzal tahat cely den.. :oops: :oops: :oops:
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod freee » Str 07. Aug 2013 12:26:14

jahodove pokusenie-perfect vaping+Flavourtec baza-minicobra SVD
Obrázok

Elemky,Marsky,Godlengate..
Obrázok užívateľa
freee
e-znalec
e-znalec

Poslaťod dexter » Str 07. Aug 2013 12:48:13

@welchi: to je len docasny stav, ktory prejde a bude zas smakovat ;)

Inak ja som vzdy aspiroval k tomu aby som nasiel JEDNU chut, ktora mi bude smakovat a nezunuje sa a JEDEN spolahlivy a nenarocny setup. Ani u cigariet som nemenil znacku cele desatrocia a chutili a zapalovac som tiez cele roky pouzival len jeden ZIPPO ;) Skor som bol frustrovany z toho, ze nieco take neviem najst. Ale zda sa, ze som uz nasiel, nakolko uz dlhodobo hulim len dva mixy, jeden celodenny a druhy len na obcasne bafkanie. Uz som to pisal inde ale dam aj tu: Tiracino 5% (FA Tiramisu + FA Cappucino 1:1), baza FA Velvet Cloud, alebo Traditional. Druhy je FA Apple Pie 5% v rovnakych bazach. Nic ine nepotrebujem a uz ma unavilo hladat. Tiracino mi chuti ako prijemna tabakovka a Apple Pie zas ako vonava cigara. Povodne chute v nich spoznavam len ked sa sustredim :) HW: ostre genesis Temon a DID, 1-1,2 Ohm, hulim to na cca 12-13W, ProVari a mechanicky EA Mod. Pre moje potreby je toto dokonaly setup, ktory je nenarocny na udrzbu (spirala vydrzi niekolko mesiacov bez degradacie chuti a vykonu), dostatocne vykonny a spolahlivy s nemennymi vlastnostami. V podstate uz kupujem len bazy.
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod barci.g » Str 07. Aug 2013 14:43:01

* After eight tiramisu = liquid dekang chocolate mix mint + fa tiramisu v cistom PGVG 0 mg, HW: gripper v8 a na nom Ivant's kvapkas

* zlty melon (potrav. aroma z eBrno) v cistom PGVG; HW: itaste vv3 a na nom mini vivi
Obrázok
Obrázok užívateľa
barci.g
e-znalec
e-znalec

Poslaťod DeMaio » Str 07. Aug 2013 15:47:39

Mix maxx blend,žltý melón a berry mix od liqua na fúzke. Hulím to už rok v kuse a stále šmakuje

Sem tam preložím čerešnou na knôtoch
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
DeMaio
Moderátor
Moderátor

Poslaťod davidoff » Štv 08. Aug 2013 8:41:52

Vyskúšal sme čučoriedku od Liqua (fajčenie na Vision Vivi Nova) a :OK

chuť: 9 (veľmi dobrá)
dýmavostí: 8
hit: 7

Lepšie štandard od Liqua
davidoff
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia