Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kvalitny clearomizer

Kvalitny clearomizer

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Kvalitny clearomizer

Poslaťod Airwi » Pia 06. Sep 2013 16:01:11

ešte na tej nove skús dať 2,4 ohmu hlavičku tá nekope neprská 8-)
Obrázok
Airwi
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod raynita » Pia 06. Sep 2013 23:10:04

Ja keď tak teraz čítam Motomax a Microcig, normálne sa mi staré jazvy ozývajú :( . Nemám dobré skúsenosti a to už je nejaká tá doba. Je tu toho dosť popísané ktorý výrobcovia majú kvalitné produkty a určite si treba prejsť viacerých predajcov a pýtať sa pred tým ako sa človek rozhodne.

EDIT: len tak pre porovnanie, stred clearomizeru. Prvý je z V.3 2.0 od Visionu a druhý CE 4 + od Microcicgu. Taký istý rozdiel je aj u Vivi od oboch spomínaných výrobcov. Ten druhý preteká jedna radosť a aj komplikuje život. Toť moje konštatovanie.
Obrázok
Naposledy upravil raynita dňa Sob 07. Sep 2013 13:24:07, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
raynita
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vipk » Sob 07. Sep 2013 10:55:48

V pondelok sa ide objednavat...
Takze moze byt toto co sa tyka kvality a podmienok co som spominal vyssie?
- Vision VT Victory 2ml 2,4ohm Clear
- Vision Vivi Nova VN2 3,5 ml long wick
- Vision eGo Clearomizer 2.0 V3 - 1,6 ml long wick
Rozmyslam este nad Clearomizer Innokin iClear30 - 3 ml, 2 ohm, no neviem, ma to nejak moc spagatov a dve spiralky... to musi vystavit baterku za chvilku a liguid tiez aby som kupoval v bandaskach pre toto ;) ... ci?

Microcig u mna skoncil, tak dufam, ze s tymto budem spokojnejsi a moj jazyk a hrdlo si "vydychne"... ;)
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod SANTO-71 » Sob 07. Sep 2013 12:39:51

myslím že s Vision Vivi Nova budeš najspokojnejší ...ja som skúsil všetko a zistil som že Vivi mi vyhovuje najviac a tak som kúpil ešte jednu...a teraz mám dve Viviny 2,8ml čo mi absolútne vyhovuje ...okrem toho do Viviny si budeš vediet velmi lachko premotávat aj špirálku ...
...iClear 30 mám a je velmi dobrý,napriek tomu radšej používam Vivinu
Obrázok
...Ivant
...SteamBoy
Obrázok užívateľa
SANTO-71
e-poradca
e-poradca

Poslaťod Welchi » Sob 07. Sep 2013 14:25:12

Dobre recenzie ma aj Protank od Kangeru al. Trophy tank od Smoku..
ten dtuhy bude zanedlho dostupny aj v SK.

Písané ťapkaním po mobile GT I9000.
v Tapatalk2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vipk » Sob 07. Sep 2013 15:28:20

Nejak stracam doveru k spodnemu zhaveniu (T3)... , takze ten Protank od Kangeru neviem neviem...
Pozeram na eshopoch a nasiel som aj toto VISION Victory BBC 5ml tiez so spodnym zhavenim, no pisu ze super HIT, tvorba pary... no netecie? ? ?
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Sob 07. Sep 2013 15:48:50

Neviem mal som na skusku Trophy tank od SMOK a NETIEKOL.. ja ako beriem "komerciu" z rezervou ale tento atik ma prekvapil..
ci uz podanim chuti hitu a tvorby pary..
Teraz ho ma mitter100 a ten si ho tiez pochvaloval.. spiralka sa da v pohode vymenit ako pri vivi .. jednoduche plnenie..
Ked budem mat klud a cas popisem ho na PORTALI..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod fendo72 » Sob 07. Sep 2013 16:04:22

Ja som mal T3 a mam kanger pro tank I, ani jeden netiekol ani nebublal. T3 ma plastovy nahubok a ten sa mi odlomil takze som ho upustil do smetia, kedze sa v nom dost tazko menila spiralka. Protank mam uz pol roka na meshi a obcas z neho cucnem, jedine co mi na nom vadi je, ze je velmi hlucny pri potahu inak mu nie je co vytknut. Podla mna splna kriteria kvalitneho atomizeru :OK
Zobral som si na skusku z FT kvapkac IGO-L a najlacnejsi mech. grip (Sentinel M16 Mod) , momentalne je tato zostava pre mna numero uno.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod roberto7 » Sob 07. Sep 2013 17:59:31

Davide glassomizer od Anyvape má tiež spodnu špirálku.Je to ako Kanger.Mám ho premotaný a ide úplne potichu.Nič netečie.Idem na mechanike-odpor 1ohm.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
Taifun GT II+GS II,Steamboy 2.0,Steamboy 2.3,A.M.R.,Sat 22,Rose v2,Nextgen,Nextiny,Nextasis,Squape X,GEM clone,,Evic VTC mini,VTwo Mini,SMY DNA75,Hotcig DX75,Sigelei Fuchai 213+Vortex mod,Dicodes no.6,Dani Extreme 3,Yihi SX350J v2
roberto7
e-odborník
e-odborník

Poslaťod SANTO-71 » Sob 07. Sep 2013 20:56:46

naozaj budeš musiet len skúšat ...každému sadne niečo iné...ja som ladil asi jeden rok .teraz sem tam testnem niečo nové ale už mám vo veciach jasno a to čo vyhovuje mne nemusí inému...skúšaj a ked ti niečo sadne potom už nemen len doladuj ...pretože nebudeš nikdy spokojný
Obrázok
...Ivant
...SteamBoy
Obrázok užívateľa
SANTO-71
e-poradca
e-poradca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia