Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kvalitny clearomizer

Kvalitny clearomizer

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Kvalitny clearomizer

Poslaťod Airwi » Pia 06. Sep 2013 16:01:11

ešte na tej nove skús dať 2,4 ohmu hlavičku tá nekope neprská 8-)
Obrázok
Airwi
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod raynita » Pia 06. Sep 2013 23:10:04

Ja keď tak teraz čítam Motomax a Microcig, normálne sa mi staré jazvy ozývajú :( . Nemám dobré skúsenosti a to už je nejaká tá doba. Je tu toho dosť popísané ktorý výrobcovia majú kvalitné produkty a určite si treba prejsť viacerých predajcov a pýtať sa pred tým ako sa človek rozhodne.

EDIT: len tak pre porovnanie, stred clearomizeru. Prvý je z V.3 2.0 od Visionu a druhý CE 4 + od Microcicgu. Taký istý rozdiel je aj u Vivi od oboch spomínaných výrobcov. Ten druhý preteká jedna radosť a aj komplikuje život. Toť moje konštatovanie.
Obrázok
Naposledy upravil raynita dňa Sob 07. Sep 2013 13:24:07, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
raynita
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vipk » Sob 07. Sep 2013 10:55:48

V pondelok sa ide objednavat...
Takze moze byt toto co sa tyka kvality a podmienok co som spominal vyssie?
- Vision VT Victory 2ml 2,4ohm Clear
- Vision Vivi Nova VN2 3,5 ml long wick
- Vision eGo Clearomizer 2.0 V3 - 1,6 ml long wick
Rozmyslam este nad Clearomizer Innokin iClear30 - 3 ml, 2 ohm, no neviem, ma to nejak moc spagatov a dve spiralky... to musi vystavit baterku za chvilku a liguid tiez aby som kupoval v bandaskach pre toto ;) ... ci?

Microcig u mna skoncil, tak dufam, ze s tymto budem spokojnejsi a moj jazyk a hrdlo si "vydychne"... ;)
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod SANTO-71 » Sob 07. Sep 2013 12:39:51

myslím že s Vision Vivi Nova budeš najspokojnejší ...ja som skúsil všetko a zistil som že Vivi mi vyhovuje najviac a tak som kúpil ešte jednu...a teraz mám dve Viviny 2,8ml čo mi absolútne vyhovuje ...okrem toho do Viviny si budeš vediet velmi lachko premotávat aj špirálku ...
...iClear 30 mám a je velmi dobrý,napriek tomu radšej používam Vivinu
Obrázok
...Ivant
Obrázok užívateľa
SANTO-71
e-poradca
e-poradca

Poslaťod Welchi » Sob 07. Sep 2013 14:25:12

Dobre recenzie ma aj Protank od Kangeru al. Trophy tank od Smoku..
ten dtuhy bude zanedlho dostupny aj v SK.

Písané ťapkaním po mobile GT I9000.
v Tapatalk2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vipk » Sob 07. Sep 2013 15:28:20

Nejak stracam doveru k spodnemu zhaveniu (T3)... , takze ten Protank od Kangeru neviem neviem...
Pozeram na eshopoch a nasiel som aj toto VISION Victory BBC 5ml tiez so spodnym zhavenim, no pisu ze super HIT, tvorba pary... no netecie? ? ?
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Sob 07. Sep 2013 15:48:50

Neviem mal som na skusku Trophy tank od SMOK a NETIEKOL.. ja ako beriem "komerciu" z rezervou ale tento atik ma prekvapil..
ci uz podanim chuti hitu a tvorby pary..
Teraz ho ma mitter100 a ten si ho tiez pochvaloval.. spiralka sa da v pohode vymenit ako pri vivi .. jednoduche plnenie..
Ked budem mat klud a cas popisem ho na PORTALI..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod fendo72 » Sob 07. Sep 2013 16:04:22

Ja som mal T3 a mam kanger pro tank I, ani jeden netiekol ani nebublal. T3 ma plastovy nahubok a ten sa mi odlomil takze som ho upustil do smetia, kedze sa v nom dost tazko menila spiralka. Protank mam uz pol roka na meshi a obcas z neho cucnem, jedine co mi na nom vadi je, ze je velmi hlucny pri potahu inak mu nie je co vytknut. Podla mna splna kriteria kvalitneho atomizeru :OK
Zobral som si na skusku z FT kvapkac IGO-L a najlacnejsi mech. grip (Sentinel M16 Mod) , momentalne je tato zostava pre mna numero uno.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod SANTO-71 » Sob 07. Sep 2013 20:56:46

naozaj budeš musiet len skúšat ...každému sadne niečo iné...ja som ladil asi jeden rok .teraz sem tam testnem niečo nové ale už mám vo veciach jasno a to čo vyhovuje mne nemusí inému...skúšaj a ked ti niečo sadne potom už nemen len doladuj ...pretože nebudeš nikdy spokojný
Obrázok
...Ivant
Obrázok užívateľa
SANTO-71
e-poradca
e-poradca

Poslaťod vipk » Str 11. Sep 2013 15:46:01

Dnes dorazil innokin iClear 16 a musim s polutovanim konstatovat, ze sklamal. :NG Pouzivam ho na klasickej ego baterke, no aby riadne zadymil, musim ho niekolkokrat rozkurit... S porovnanim s Crystal 2, ktory zahituje a zadymi ako sa patri hned na prvykrat. No to by az tak nevadilo, aj ked spotreba liquidu bude pri iClear 16 daleko vacsia.. Najviac mi prekaza, ze na baterke sa po kratkom bafkani objavia kvapocky liquidu...cize tecie. Myslel a dufal som, ze pri znackovom mizeri sa to nestava... Konzultoval som to so jednym odbornikom a tvrdi mi, ze to bude zrejme vadny kus. No znamemu, co si ho objednal tak ako ja, tecie rovnako ako mne... :NG
Zajtra dojde vision vivina 3,5ml od smokiho, tak dufam, ze sa kvalitneho mizeru dockam....
Obrázok

vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia