Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kvalitny clearomizer

Kvalitny clearomizer

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Kvalitny clearomizer

Poslaťod vipk » Str 11. Sep 2013 15:46:01

Dnes dorazil innokin iClear 16 a musim s polutovanim konstatovat, ze sklamal. :NG Pouzivam ho na klasickej ego baterke, no aby riadne zadymil, musim ho niekolkokrat rozkurit... S porovnanim s Crystal 2, ktory zahituje a zadymi ako sa patri hned na prvykrat. No to by az tak nevadilo, aj ked spotreba liquidu bude pri iClear 16 daleko vacsia.. Najviac mi prekaza, ze na baterke sa po kratkom bafkani objavia kvapocky liquidu...cize tecie. Myslel a dufal som, ze pri znackovom mizeri sa to nestava... Konzultoval som to so jednym odbornikom a tvrdi mi, ze to bude zrejme vadny kus. No znamemu, co si ho objednal tak ako ja, tecie rovnako ako mne... :NG
Zajtra dojde vision vivina 3,5ml od smokiho, tak dufam, ze sa kvalitneho mizeru dockam....
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Ecko » Str 11. Sep 2013 15:58:26

ono tým, že je to výkonnostne náročnejšie tými doma špirálami tak aj kondenz nieje problém aby sa narobil... 50% úspechu proti kvapke na batérií je štýl poťahu ďalších 50% je ako je to namotané, ale ako sa tu už asi spomínalo tak kanger protank je eňo ňuňo, na ego baterku asi moc veľký takže taký kanger evod bcc by som sa nebál odpoeučiť, rovnaké hlavy sa pužívajú a som viac ako spokojný a to som prešiel z meshu na knot s5 vďaka protanku a viac mi to vyhovuje. iClear 16 je kategória sama o sebe lebo na ego baterku to nieje ideál a zase na vv grip pri niektorých arómach som si ho nevedel vynachváliť (fa shade, atmos 69) ale na ovocíčko či jemnejšie chute to bolo zúfalé + prehriatie ak som si chcel dať fakt šupu

a inak k tým kvapkám na baterke.. ono ak by to naozaj tieklo tak to môže sposobiť problém resp. to nieje príjemné na údržbu (ce4 bola o takomto čase pred rokom horúca novinka) ale aj s tou sa dalo vyžiť a ak to ostane pri jednej kvapke na kontakte ja v tom osobne nevidím najmenší problém, boli cleary kde som nemal nervy to vkuse sušiť z kontaktu a nejaká tá kvapka tam bola pravidelne a zatiaľ sa mi nestalo aby mi to poškodilo baterku kontakt a podobne

vivina je fajn veľa ľudí na nej "vyrastalo" ale dneska už je dávno prekonaná systémami so žhavením dole ale kto rád teplú paru a na chuť si až tak nepotrpí je vivina OK, a netreba zúfať.. pri mojom začiatku bolo dostat akurát ce4 a staršie nie moc spoľahlivé systémy a bolo to fajn, teraz je výber neporovnateľný, nehovoriac o cenách...
Obrázok užívateľa
Ecko
e-poradca
e-poradca

Poslaťod Welchi » Str 11. Sep 2013 16:07:27

Pod KAZDYM MIZEROM CO MA NASAVANIE Z KONEKTORA BATERIE sa kvapka kondenzu objavuje.. moze byt sebemenej kvalitny.. ide aj hlavne o techniku potahu.. je dobre pustit spinac a kratko potiahnut..
Totiz vsetka para co ostane dnu skondenzuje .. a klesa nasavacou " rurkou" ku konektoru..
Idealne je nasavanie ZBOKU..

Písané ťapkaním po mobile GT I9000.
v Tapatalk2
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod smoki.sk » Str 11. Sep 2013 16:25:18

Bolo to konzultovane u nas, zakupene inde.

@vipk Ja som si celkom neuvedomil ze ide o 2 ohm, co su vlastne 2 stvorohmove spiralky, mozno by sa inak na ego baterke javila 1,5 ohm (2 x 3 ohm).

v kazdom pripade, este to nevies, ale tusim ze zajtra vyskusas 1,5 ohm, uvidis...
NAPÍSANÉ NA PMD85,TV Merkur

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod vipk » Str 11. Sep 2013 17:46:27

@smoki mas pravdu, kurňa, ze som si to nevsimol? Ano, ma to citujem "Celková rezistencia: 2 ohm (dve špirálky 2 x 4 ohm pararelne)" Mal som radsej zobrat iClear 16-ku od teba s 1,5 ohm spiralkami. Na ego baterku urcite by to bolo vhodnejsie... Nabuduce budem mudrejsi, dik.
@ Welchi mozno mas pravdu, ze je to len kondenzat... uvidim potestujem dam vediet.
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod dexter » Str 11. Sep 2013 19:00:43

Dual coil prevadzkovat na eGo baterke, co ti to napadlo? :)
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vipk » Štv 12. Sep 2013 10:51:43

Takze dnes dosla vision vivina a parada. Musel som vymenit atomizer za 1,8 Ohm a dymi jak fabrika. Smoki mi pribalil do balika darcek iClear 16 clearomizer s 1,5 Ohm atomizerom a aj na eGo baterke to dymi jak styri fabriky :D Velka vdaka ! Vela husteho dymu a hit, ze ma zarazilo do kresla... Parada!
Takze uz viem, ze na ego standartnych baterkach, kde sa neda menit napatie treba pouzivat clearomizer s co najnizsim odporom. Ine to bude samozrejme az neskor, ked si zaobstaram nejaky ten grip s menitelnym napatim.
Obrázok

vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod IvanPO » Štv 12. Sep 2013 10:59:12

nie tak uplne s najnizsim, pokial si to nemotas sam
ja som si na vivine zahulil aj s pribalenou hlavou 2,8 ohm, avsak ak si to sam namotavam, najlepsie pre mna je cca 2 - 2,2 ohm, a je to jedno ci to dam na ego alebo manual grip alebo grip so stabilizatorom napetia /Vamo nie/
fabricke hlavy pouzivaju nejake ine droty, inak si to neviem vysvetlit
a najviac mi chutilo s origo hlavou 2,4 ohm/kompromis dymivost-podanie chuti/, moje namotane su vsak este lepsie :D
Nemesis/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázok
Obrázok užívateľa
IvanPO
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Majenko » Štv 19. Sep 2013 9:09:43

Ja mám teraz na skúšku od smokihi Victory 2,4 ohm. Je to paráda. Len sa bojím aké to bude v zime, kedže náustok je kovový. Ale hit a dym je super a ťahá sa ľahko. Doteraz som mal C4 od vision. Vivina mi nevyhovuje vôbec, lebo je veľká a neskladná.
iTaste, milanov grip + c4 vision, vivi nova, ego-T,
Obrázok
Obrázok užívateľa
Majenko
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Miloš » Štv 19. Sep 2013 16:12:43

Victory od Smokiho sa za tú cenu oplatí. Sú určite aj lepšie, VT hodnotím ako slušný priemer. Súhrn recenzií pre rôzny HW je napr. http://www.vapesquad.com/hardware-reviews/
Miloš
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia