Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kvalitny clearomizer

Kvalitny clearomizer

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Kvalitny clearomizer

Poslaťod vipk » Pon 23. Sep 2013 11:24:05

Innokin iClear 16 s 1,5 ohm na ego baterke nie su zle, dobry hit, vela pary. No tiez ma svoje muchy. Tecu oba co mam....a nie je to kondenz z pary, je to liquid. Kazdu chvilku to musim utierat. Para je velmi horuca a kovovy kruzok pri naustku je po par potiahnuti az skoro zeravy. Hodnotim na stupnici od 1-10 na lepsiu 6-ku.
Vivi nova 2,8ml od Visionu je kapitola sama o sebe. Mal som tu cest predtym fajcit neoriginalnu vivinu, ktora tiekla, tak skoncila v kosi. Tato od Visionu je co sa tyka tecenia super. Nepretecie ani kvapka ani spodom ani vrchom. No ako to bolo aj pri neoriginalnej vivine, tak aj s touto origo mam problem. . . staci jeden den z nej fajcit, na druhy den mam ako keby chripku, zapalene hrdlo a poleptany jazyk. Neviem cim to je presne, no viem, ze liquidom to nie je. Vyskusal som v nej dost liquidov roznych znaciek a vysledok rovnaky. Hodnotim za 2, hlavne koli zdravotnym problemom.
Dnes mi prisiel original Kanger T3S. Stara dobra T3-ka :-) Zatial netecie ako podobny neoriginalny kusok co som mal predtym. Tento original vyzera zatial naj super, vela dymu, hit a bafkat si mozem dosytosti bez zdravotnych nasledkov. Takze zatial No 1 pre mna Obrázok Kanger T3S!!! 9 bodov.
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

Vaping Portál

Poslaťod vipk » Štv 03. Okt 2013 11:09:29

Takze dnes som znova zainvestoval a dufam, ze uz naposledy... kupil som grip Vamo v2 a Kanger Protank-ver 2013. Musim uznat, ze Protank je z mojich doterajsich skusenosti asi to najlepsie...
Razmyslam aj nad Vivi Tankom, paci sa mi prevedenie a laka ma aj Oddy 2, ze vraj s benkonkurencnym podanim chuti... tak mozno casom...zatial ostavam na Protanku na Vame... Zdravim vsetkych vaperov... :smok1:
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod dexter » Štv 03. Okt 2013 12:50:13

vipk píše:dnes som znova zainvestoval a dufam, ze uz naposledy...

:D :twisted: :D :twisted: :D :twisted: :D

...este si len zacal :D
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod MaOn » Štv 03. Okt 2013 18:47:35

Tak nevyskusaj nic ine aby nemal tak skoro dalsiu investiciu ktorej sa aj tak moj odhad do dvoch mesiscov nevyhnes. Zvedavost je krute velka sila.

Odoslané z HUAWEI U8815 cez Tapatalk 2
HW:fuzze xl2, Magneto, i30. RSST, Terminator
SW: Inawera+FA
Obrázok
MaOn
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod DeMaio » Štv 03. Okt 2013 20:52:36

Najlepšie na šetrenie je sem nechodiť. Keď tu vidíš všetko to pokušenie tak nešetríš a skúšaš a skúšaš a skúšaš. A nešetríš :D
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
DeMaio
Moderátor
Moderátor

Poslaťod R-Ha » Sob 12. Okt 2013 23:19:34

pravda pravdúca :D v skutočnosti som ušetril okolo 50€ :lol:
inak teraz mám SMOK NBC (Nova bottom coil) clearomizér V1 (3,5 ml) a hulí to perfektne, som sa zaprisahal, že do knôtov už nepôjdem, ale toto mi chutí...
EDIT: mamine som objednal V2 (2,5 ml) a keď som ho naplnil jej obľúbeným liquidom povedala len supér,supér, tieto staré zahodím... :lol:
EDIT 2: hlava 2Ω síce išla perfektne, ale na mňa je to slabé (používam milanov grip bez vv)
asi 5 krát som to premotával, kým som našiel zlatý stred.
mal som doma knôt čo mi prišiel s AGA asi 3mm, kanthal 0,20, 5 závitov, odpor 1,7Ω. na vrch 2x1mm silica
nič netečie, ani spálenina, proste :OK
EDIT 3: chýba mi tu téma o BCC...
Obrázok

e-cigaretu som vyskúšal len zo zvedavosti, nemal som v pláne prestať s pyro, zachutila mi a od prvého dňa nefajčím
Obrázok užívateľa
R-Ha
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod meffisto6 » Pon 14. Okt 2013 7:33:46

SMOK NBC (Nova bottom coil) clearomizér V2 2,5 ml - od stvrtka je u mna plne vytazena, zatial super...
Cloupor mini+
idem si stale Kayfun-y a som spokojny
Vlastne mixiky 4,5 mg
Obrázok
Obrázok užívateľa
meffisto6
e-znalec
e-znalec

Poslaťod embe » Pia 02. Máj 2014 17:02:54

Vcera sa mi podarilo uspesne rozbit uz druhy Smok Trophy Tank ktory je inak suprovy. Od Smokiho. Trosku pravdepodobne kondenzu na kontakte baterie, prvy rozbity viac, druhy menej. Oba boli dost hlucne, co moja zena nadavala, sem tam trolinku liquidu do ust, ale nic extra, proste velmi dobry clearomizer.
Nasadil som teda po rozbiti Mini Vivi Nova, a to je otras. Cez noc mi normalne vytiekol liquid. Neviem ci sa jedna o stary tym zhavicov alebo novy, taky s tym spicom. Jedny hovoria ze to je novy, druhy ze stary. Kazdopadne, obe Viviny idu do kosa.
Tak som, vzhlaodm na to, objednal nie od Smokiho bohuzial, lebo vikend a doslo by az v pondelok, co je velke nepohodlie, objednal som teda Kanger Protank 3, a je to pecka. Zatial nic netecie, nebubla, len krasne dymi a chuti :) Pevne verim, ze nahradne zhavice co mam z Smoku budu pasovat do Kangera :)
Obrázok

Obrázok
embe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod vrana40 » Pia 02. Máj 2014 17:07:36

@embe
to bude tým,že si kupil fake mini vivi novu, lebo origo vision nemá špic na hlavičke ale taku misku dovnutra, rovnako ako aj velka vivi nova.
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod haffy » Pia 02. Máj 2014 17:40:05

Presne ako pise vrana a hlavne zakladna bez vrchneho otvoru. Obrázok
haffy
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia