Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kvalitny clearomizer

Kvalitny clearomizer

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Kvalitny clearomizer

Poslaťod vipk » Štv 05. Sep 2013 16:22:03

Zdravim. Treti mesiac bafkam e-cigu, klasickej cigarety som sa uspesne zbavil :) No mam problem...pouzivam ego baterky a mam rozne mizeri, s ktorymi nie som velmi spokojny, bud tecu, alebo prskaju liquid do ust. Uz mam popaleny tak jazyk, ze necitim chut liqudu.
T3 (z motomaxu) ma dostatok dymu, no nehituje a navyse tecie na baterku, aj ked som sa to snazil opravit :NG
CE8 (zlavovy portal) - malo dymu , slaby hit
VIVI NOVA (z motomaxu) - prska na jazyk pri potiahnuti, hit dobry, no koli tomu prskaniu nepouzivam
Crystal 2 (Volish)- tu ako tak spokojnost, no tazko sa z toho taha, inak hit ok, ale chut akosi ina ako som bol zvyknuty. No a ma to len 1,6ml, co je velmi malo...

Poradte mi prosim dobry clearomizer, taky s dobrym hitom, neprskajuci liquid na jazyk pri potiahnuti a dobre by bolo, keby netiekol... Velka vdaka za odpovede.
:vap_cig:
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Kvalitny clearomizer

Poslaťod Welchi » Štv 05. Sep 2013 16:26:12

Mal som moznost vyskusat DCT tank od SMOKTECHU.. je to iny system ako knotovy - recku najdes na nasom portali
http://www.el-cigareta.eu/portal/dct-smok/

Dalsi co som vyslkusal je Trophy tank od SMOK je to knot vlastne klon Protanku od Kanger.
Nakup urcite NEROB na ziadnom zlavovom portali !! Skor u speci predajcu co sa tymto zaobera a poskytne ti okrem
zaruky aj radu..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vipk » Štv 05. Sep 2013 16:40:10

Jasne, zo zlavoveho portalu uz nie....aj ked ta CE8+ je lepsia co sa tyka tecenia liquidu na baterku ako napr. T3 co som kupil u spec predajcu Motomax-el.cig. Do vatovych kartomizerov by som asi uz nesiel (DCT), necitit tam spalenu vatu?
Kde sa da zohnat na SK ten Trophy Tank ? Dik.
Obrázok

Vamo V2/ eGo 1100 / Kanger Pro Tank / Vision Vivi Nova / Innokin iClear16 / Kanger T3S / liquid vlastna vyroba /
vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Štv 05. Sep 2013 16:43:45

zatial nikde.. ale bude v blizkej dobe u smokiho..
A vlastne sam sa pozri co ma.. ;)

A ten Tropy vyzera takto:
Obrázok
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod vipk » Štv 05. Sep 2013 17:16:16

Ok, smoki-ho eshop poznam.... popozeram a ked tak pockam.
Z tych co tam ma sa tiez tazko vybera, kedze nepoznam ani jeden (okrem vivi-ny)... Nerad by som rozsiril zbierku tecucich a nevyhovujucich mizerov ;)
PS: zabudol som este na jednu poziadavku pri vybere clearomizera: zvyknem si tyzdenne na sucho vypalovat spiralku v atomizeri, takze ak by mal niekto nejaky typ na dobry clearomizer, tak by bolo dobre, keby to v nom bolo mozne na sucho vypalovat. Dik.
Obrázok

vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod budka » Štv 05. Sep 2013 23:20:26

vipk píše:...VIVI NOVA (z motomaxu) - prska na jazyk pri potiahnuti, hit dobry, no koli tomu prskaniu nepouzivam...

Pri konštrukcii Vivi Novy si to prskanie na jazyk neviem predstaviť. Kedysi dávno som na Vivi nove pár mesiacov frčal ale na jazyk mi nič nešlo a pravdu povediac som o takomto probléme s Vivi na žiadnom SR, ČR fóre ani nečítal. Ak si z okolia ZV, BB (predpokladám keďže kupuješ v Motomaxe) môžme hodiť stretko / pokec a prídeme tomu na kĺb.
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Mirro » Štv 05. Sep 2013 23:32:32

No v prvom rade si asi pozri sekciu "predajcovia" a asi az potom nakupuj....ja osobne ma dvoch predajcov u ktorych nakupujem (ci skor nenakupujem,kedze mam zasoby tak na rok :D )

...ja osobne mam toho doma dost,nejake ti viviny (velku ,malu),MT3 od kangeru (tecie ako hovado,ale je zaujimave iba ked je liquid na dne) ,nejake tie CE5+...s ktorymi som asi najspokojnejsi ,aj ked je to uz starozitnost,I clear 30,10....nejake tie Visiony V2.0 V3...RDA,Eternity,,i ked kapacitne je to len 1.6ml)...a asi vsetky sa daju vypalovat,pripadne menit cela hlava so spiralkou.No na to ktora ti bude vyhovovat asi budes musiet prist sam ,kedze 100ludi -100 chuti.Cize kupit a vyskusat...Vision ,smok,....

...ja by som ti odporucil vyskusat CE5+ (hituje paradne,dymu tiez vela,zavse ale fakt malokedy sa objavi nejaka ta kvapka na baterke a smiesna cena )

http://www.vapor.sk/vapor/eshop/21-1-SI ... ciry-typeA

Mozno som ti moc nepomohol,ale snazil som sa :D

:smok1:
Obrázok
Mirro
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vipk » Pia 06. Sep 2013 7:08:24

Dakujem Vam za odpovede...
Som z LM a nakupujem z eshopu Motomaxu...
Ona ta vivina velmi praska pri zhaveni. Ze prska na jazyk som usudzoval hlavne z toho zvuku a z toho, ze som mal vzdy akoby spaleny jazyk. Teraz som v nej vymenil komplet atomizer za nepouzivany cisto novy a ziadne praskanie a prskanie. Tak uvidim ake to bude a ako dlho vydrzi... Ten povodny atomizer som vypaloval uz niekolkokrat a ako vidiet vymenu za novy to vypalovanie nenahradi...
V buducnosti teda skusim znackove veci od Visionu a pod.
T3 som odstavil uplne, zbytocne vyhodene peniaze... nehituje a tecie.
Crystal 2 zatial OK, len maly objem "bandasky"
CE8+ pouzivam sem tam - mam v tom mentol na precitlivenie chuti v ustach... :-)
Naposledy upravil vipk dňa Pia 06. Sep 2013 7:12:31, celkovo upravené 1
Obrázok

vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod repssol » Pia 06. Sep 2013 7:11:31

To iste aj mne robilo.Praskalo a striekalo hihi.ALe kup si od vision.Motomax ma od microcigu a tie strasne tecu.Vision mam aj dolu hlavou a vydrzia omnoho dlhsie
Obrázok
Obrázok užívateľa
repssol
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vipk » Pia 06. Sep 2013 7:14:20

repssol píše:To iste aj mne robilo.Praskalo a striekalo hihi.ALe kup si od vision.Motomax ma od microcigu a tie strasne tecu.Vision mam aj dolu hlavou a vydrzia omnoho dlhsie

Toto som potreboval citat.... dik :OK
Obrázok

vipk
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia