Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ivantová Dielňa

Ivantová Dielňa

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Ivantová Dielňa

Poslaťod ivant » Štv 31. Jan 2013 18:13:46

Dovolil som si zalozit tuto temu z dovodu perfektnej a preciznej prace ivanta, je skoda aby zapadli prachom v "utrobach" fora.
Welchi

Ahojte dnes som si zbúchal velkokapacitnú baterku ,požil som dve baterie 18650- 2600mah ,material moj oblúbený pertinax :lol: alebo čo je po ruke, elektronika je použitá eGo VV USB passthrough (manuálny) kedže ako nováčik som ho kúpil že sa zíde a zišiel sa
farba modrá: 3.2V
farba fiaľová: 3.7V
farba červená: 4.2V
tlačítko muselo von a nahradil som ho diodou aspon vidno aké napetie je naklikané a nejaké foto ako to celé vyzerá
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Re: DIELŇA - handmade výrobky všeobecne

Poslaťod ivant » Str 13. Feb 2013 16:14:31

ahojte tak som dnes skúšal točit nerez grip a na konci šichty som to nejak pospájal a funguje to ,strunka pojde slabšia dal som akú som našiel ale je dost silná funguje na 18350-18650 takže ja som spokojný ,dakujem smokimu za staré baterky použil som závit ktorý som nalisoval kedže nemám závitník a ked to bude vypadávat diel sa dá vymenit baterky 18350 zatial nevlastním ale dokúpim tak dúfam moj odhat zdlžkou 35mm bude v pohode a možte pozriet ako to vyzerá :roll:

Obrázok Obrázok Obrázok
na požiadanie prídávam lepšie foto treba to brat kus z rezervou niektoré veci su robené na kolene závity som sa učil rezat za pochodu tak niektoré aj tak vyzerajú,spodné tlačítko sa dá nastavit ako komu vyhovuje ja som si dal 1mm zdvih ,plusový kontakt zatial šrauba no bola po ruke a zapasovala :smok2:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil ivant dňa Štv 14. Feb 2013 16:32:55, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Štv 18. Apr 2013 19:34:39

Obrázok ahojte moj prvý pokus o genesis,vojde tam 4ml na tesno tak taká šichta v robote sa dá na nom zvádnut :smok: riešený je na Okružky všetko nerez okrem tesnení dokonca aj plusová oska ,závity M2 sa nerezali lahko skoro som umrel ale nejako som to zvládol velkovýrobu neplánujem to len pre istotu keby ste ma chceli znásilnovat :rehot:
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Sob 20. Apr 2013 23:12:58

ahojte tak minul som posledné kúsky nerezu čo som mal a skúsil som grip zatial bez čriev nech mám niečo aj do spoločnosti :smok:
pojde tam ego elektronika je najlacnejšia ,priemer gripu 20mm dlžku som nemeral ako vyšlo na dlhú baterku číslo ma nenapadne 16850 alebo 18650 no nejaké také :rehot: závit 7x0,5 je narezaný žiadne lisovanie sa nekonalo,drážky na vzduch sa nekonaju nepotrebujem

Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Ned 21. Apr 2013 11:24:03

ahoj pekne aj ked sám som rozmýšlal že nalisujem iba ego hlavu ale mne skor vadil malý priemer a chcel som aby mi to lícovalo bez prechodiek,nakoniec som obetoval poslednú ego funkčnú baterku a prehodil elektroniku ak sa pototo potom poriešim zatial ide ale pri cene 2eurá asi najlacnejšia vec pre kutilov, tak držím palce nech sa ti to podarí dotiahnút do úspešného konca :smok: ja si už bafám a celkom stíha odpor niečo okolo 1,5 alebo tak dáko 4otočky 0,25
Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Pon 22. Apr 2013 14:59:59

ahojte toto je presne čo tu chceme vidiet teda aspon ja, jednoduché domáce pomocky ktoré posunú ostatných bud do vylepšenia alebo aspon klonovania :OK ja ešte kus zamachrujem kým sa dá :smok: ubdatol som genesis čo sa týka plnenia to zakrúcanie a vykrúcanie ma nebavilo, cez mesh tam zase hrozí riziko skratu :idea: tak som prevrtal ešte jednu 3 dieru a z nerezovej elektrody urobil štoplík zo silikonovým tesnením nech nehrká a plním rovno s flaštičky ,netreba ani sústruh stačí vrtačka a pilník ktorým som urobil drážku tesnenie vyseknuté z nejakej krytky asi z hlavy do vivi ak som pomohol som rád

Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Str 01. Máj 2013 17:35:03

Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok
ahojte toto som mal rozrobené dávnejšie tak som to dokončil,riešené na Okružky ale trochu inak jeden je hore a druhý úplne na spodku je to tak stabilnejšie,na sklo je použitá 10ml striekačka ale nieje to ono tadeto cesta nevedie no nevyhodím to :smok: obsah 3ml na tesno ale lepšie menej tak 2,5 je akurát,drážkovanie pre lepšie chladenie ale asi skor efekt pre oko :roll: tak v skratke a tu náhlad
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Str 08. Máj 2013 15:18:29

ahojte zase ja prepáčte :vaping: tak nedalo mi a kedže som kúpil elektroniku vamo(chcel som ušetrit mohol som celé vamo kúpit nevadí) chcel som to vyskúšat ako to funguje, doba ide do predu tak musím aj ja :smok: a preto som obetoval dve 20ml striekačky :plac: a nejako sedliackym rozumom pospájal a možno niekomu pomože alebo nakopne ako spojit dve rúrky ja som ich na drzouku zošrauboval a baterky vkladám cez otvor pružinka je dost dlhá tak funguje aj na18650 alebo dve 18350 ,vlastne je to len merák na odpor ale dá sa aj húlit na tom ,sranda musí bit :rehot:
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Sob 22. Jún 2013 10:37:26

ahojte dlho som neprispel nebolo s čím :smok: tak len tak letná verzia na 18350 baterky na pravo asi najlepšia na leto a do gatí vlavo verzia pracovná 18650 :smok2: janko 72 to v strede je tvoje hádam može bit tie závity to je moja nočná mora tak ich treba brat zrezervou niečo ide lahšie ale hlavne držia tak zatial všetko :vaping:
Obrázok
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Pia 05. Júl 2013 17:33:24

ahojte trochu podráždim niečo som potočil obsah tak 3ml idem to akurát skladat je to po umytí tak nejaký flak sa nájde ,materiál svina nerez zlámal som závitník M2 tak budem mat aspon klud :smok2: ešte že sa mi ho podarilo nejako stade vybrat a závit som dorezal na hotovo,no nechceli bi ste ma vtedy počut lebo to je posledná operácia pred skladaním a celé to mohlo skončit ani sám neviem kde :rehot: všetky kusy sú už zajednané tak mi ani nepíšte ale pochválit sa možem lebo nikto v okolí tomu nechápe :vaping: točené na starej rýchlobežke či ako sa to volá krutata kolieskami žiadny cnc sústruh ,šponu hádže za golier a emulziu frka do oka :OK
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

Späť na DIELŇA -Homemade výrobky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia