Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Mild

Mild

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Mild

Poslaťod Marinada » Pia 18. Okt 2013 16:44:32

Tato znacka resp cigareta Mild rady X bola mojou prvou skusenoustou s e-fajcenim. Okamzite som si ju oblubil. Kupil som ju na zaklade skusenosti mojho dobreho kamarata a samozrejme som ju este pred kupou stihol otestovat.

Uz na prvy pohlad a dotyk som si vsimol kvalitne dielenske spracovanie a pouzite materialy. Takisto aj dizajn ma zaujal. Vzdy som sa obaval co asi tak takato eciga vydrzi pri pade. Videl som video kde sa po pade na kachlicky rozbila na dve casti ( ina znacka ). Netrvalo dlho a zacali prve nechcene testy. Kde sa popija, tam zacinaju veci opustat nase ruky ( aspon u mna :D ). Po pocetnych padoch cigareta nejavi ziadne znamky poskodenia az na par oderkov. Toto je pre mna velmi dolezite, nakolko si ju berem aj na hory na bicykel.

Vydrz malej baterie 450mah je slaba avsak pri 900vke je to uz ine. Na bezne fajcenie vystaci na 2-4 dni. Teraz znacka Mild dokonca vydala 1100mah baterie v serii Master. Vsimol som si, ze sa pri ecigach riesi dymivost. S inymi znackami nemam skusenosti, no ta u Mildky je taka ako u beznej cigarety.

Na zaver pridavam par fotiek.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Marinada
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Mild

Poslaťod silio » Pia 08. Nov 2013 9:42:32

Ja som tiež začal s Mild X7 pred 1 a pol rokom. Používam ju doteraz (intenzívne ;) ) a žiaden problém som nemal. až na malý pád, keď praskol tank, tak som kúpil nový, už vylepšený, 2,4ml, zvrchu vymeniteľný atomizér. Momentálne sa trápim, kde zohnať novú batériu, pretože táto už pomaly dochádza, nevie niekto, kde sa dajú kúpiť batérie do tejto značky. Nedarí sa mi nič nájsť, ak neberiem do úvahy Poľsko.
Mild X7
silio
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod fendo72 » Pia 08. Nov 2013 10:27:13

Ahoj, vecsina eshopov s ecigami ma taku baterku v ponuke. Je to normalna ego bateria, akurat ze načančaná.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod silio » Pia 08. Nov 2013 12:46:46

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Včera som mal v rukách Ego-U, tam ale batéria nepasovala, závit bude troška iný, na Ego-U je hustejší závit a hlavne sa na X7 prichytáva vonkajším závitom, ale ku originál clearomizéru sa prichytáva vnútorným závitom, ako k nabíjačke.
Mild X7
silio
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod sud » Pia 08. Nov 2013 13:21:58

Jeden známy má takéto baterky ( s iným logom ) s Poľska. Oba závity sú nekompatibilné s bežným príslušenstvom.
Používa na tom T3 s ego závitom cez dve redukcie :lol:
Obrázok
sud
e-znalec
e-znalec

Poslaťod silio » Pia 08. Nov 2013 13:50:06

Veď takémuto niečomu sa chcem vyhnúť, cigareta bola dosť drahá, 50€ samostatná jedna cigareta. Som s ňou max. spokojný a nerád by som ju menil, lebo už ju v ponuke nikde nevidím. Včera som si kúpil Ego-U a to ma hneď sklamalo, nedolieha dobre kontakt z batérie, musel som ho pridvihnúť, potom chvíľu fungovala, o chvíľu zasa prestala fungovať. Pôjdem ju vrátiť, toto som za jeden a pol roka u X7 nepoznal.
Mild X7
silio
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod beginner63 » Pia 08. Nov 2013 14:29:06

Za 50 kaciek mas uz nejaky grip... alebo si citovo zavisly prave na MILD ?
bottom: Joytech eVic, Vamo V2 + V5, Ego 1100 VV
top active: ismoka BCC Mega + Mini, iClear30, Aspire Nautilus + Mini
top passive: eVod BCC, Mini Vivi Nova , Kanger T3, CE4 PLUS V3 Titanium, VT Victory
inside: bazy Atmos 3 mg + aromy FA+TPA

Obrázok
beginner63
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sud » Pia 08. Nov 2013 14:33:44

Nekupuj blbosti v kadejakých žilinských stánkoch. Pozri si smoki.sk, spoj sa s predajcom - on ti poradí.
Obrázok
sud
e-znalec
e-znalec

Poslaťod silio » Pon 11. Nov 2013 14:16:33

beginner63 píše:Za 50 kaciek mas uz nejaky grip... alebo si citovo zavisly prave na MILD ?

Niesom citovo závislý na Mild, skôr som citovo zavislý (ak sa to dá tak nazvať) na kvalite (či už spracovania, alebo spoľahlivosti) a v tomto prípade to platí, aspoň u mňa.
Mild X7
silio
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod ivant » Pon 11. Nov 2013 15:39:11

ahoj ak nepasujú závity na štandart čo sa používa vo svete tak neviem asi bi som do toho už nešiel ale ked si spokojný zhánaj a kupuj ale potom sa nečuduj ,a ked sa ti vidí 50 euro vela a používaš to zopár mesiacov stačí si vyrátat kolko ta to vidne na mesiac a porovnaj si to s pyro a tak dalej je to stále dookola ,a tie plagátiky zo zlatým oným bi som bral z rezervou photošop mám aj ja niekde :lol: :smok:
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Ďalší

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť