Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Neprijemny pocit v zaludku

Neprijemny pocit v zaludku

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Neprijemny pocit v zaludku

Poslaťod sorcerer » Pon 28. Okt 2013 12:52:47

ahojte,
opat raz som nieco nevyguglil, tak sa skusim opytat vas. pred casom som zacal pouzivat clearomizery iSmoka Mega BCC. chut, dym atd. vsetko v poriadku, ale ked taham, mam pocit akokeby sa liquid dobre nespaloval, pretoze dym v ustach je akysi vlhky, akokeby som s dymom tahal aj trosku tekutiny. nasledkom toho ma obcas rozboli trochu zaludok. kondenz by to asi nemal byt, pretoze mi to robi aj ked si naustok a pod naustkom vsetko vycistim do sucha. zacinal som s Vivi mini nova, tam som sa s tymto problemom nestretol, liquidy mam od niekolkych vyrobcov, vsetko z overenych slovenskych eshopov, takisto strava a napoje tie iste co predtym. neviem teda ci skusit iny clearomizer, alebo co s tym. kazda rada bude dobra, vopred dakujem
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Re: Neprijemny pocit v zaludku

Poslaťod dexter » Pon 28. Okt 2013 13:20:00

AD1: Liquid sa nespaluje, ale odparuje.

AD2: Kvalita pary moze byt rozna, to je pravda. Ked je napr. zaplavena spirala, mozes mat pocit, ze je akasi vlhkejsia, ale zaroven je aj akoby redsia, je jej menej. To je ovplyvnene velkostou odparovanych castic. Neviem na akej baterke to prevadzkujes a s akym odporom, ale je mozne ze nema dostatocny vykon a tym padom nezohreje liquid na optimalnu teplotu, ten sa nestiha odparovat, pretoze neustalym tahanim sa podtlakom tlaci novy liquid do hlavy atomizera a na spiralu. Mozno je v tom nieco ine, ale ja tipujem toto.
Nemesis (#4418), EA MOD (#219), ProVari V2, Bulli Smoker Elite, D.I.D. D20 (#138), Temon D16 (#85, #180), Pikolik by IvanT

Obrázok
Obrázok užívateľa
dexter
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Welchi » Pon 28. Okt 2013 13:24:57

mam pocit akokeby sa liquid dobre nespaloval

Toto je ZLE myslene povedane a napisane.. vE-ckach sa liquid NESPALUJE.. iba ODPARUJE pomocou elektrickej spiralky.
To co pravdepodobne citis.. je .. Spominany clearomizer dava lepsi odparovaci vykon ako starsi HW co si pouzival,
tym padom mas hustu paru a dostanes naraz doseba viac nikotinu,kebyze liquid tak to by si hnet citil horku chut.
A zaludocny tras.. neinhaluj NALACNO ..a radsej pouzi liquid z nizsim obsahom nikotinu.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod sorcerer » Pia 01. Nov 2013 21:26:37

no tak som to za tych par dni trochu skusal a vysledok je asi takyto: pouzival som predtym hlavy 2,5 ohm, tie som vymenil za 2,2, resp. 1,8 ohm. 2,2 ohm som drel na 4,2V, 1,8 ohm na 3,7V na VV ego baterke 1300mAh. vhlka para zostala, ale zaludok uz je ok, nepocitoval som ziadne problemy odvtedy. ta para je sice o dost teplejsia na nizsich odporoch, ale da sa na to zvyknut. je mozne, ze ta baterka pri odpore 2,5 ohm na 4,2V naozaj nevladala zohriat ten liquid na potrebnu teplotu ako pise dexter. a co sa tyka sily nikotinu, momentalne mam 12mg a 13,5mg (mix 18 a 9 1:1), tu problem asi nebol.
problem vyrieseny, to je hlavne, dikes :vap_cig:
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia