Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nové atomizéry nefungujú

Nové atomizéry nefungujú

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Nové atomizéry nefungujú

Poslaťod Sharimal » Pon 23. Dec 2013 17:48:51

Ahojte,
kúpila som si 5ks balenie atomizérov od Joyetechu na EgoC, konkrétne A type LR. Z piatich mi funguje len jeden. Neviete poradiť, čo s tým? Okrem reklamácie, bloček je už niekde zrecyklovaný :(
Sharimal
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Nové atomizéry nefungujú

Poslaťod pe.stefpo » Pon 23. Dec 2013 17:52:20

na čom si ich prevadzkoval?
maš merak? odmeraj odpor

LR radi horia nasucho, správne si ich zprevádzkoval?
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod ivant » Pon 23. Dec 2013 18:36:27

ahoj stále dookola može to bit aj plus kontakt na baterke ak je zatlačený predchádzajucim tankom s ktorého plusko trčalo kus viac a tieto nedočiahnu alebo iba jeden dočiahol ale to si len myslím
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Inhal » Pon 23. Dec 2013 21:12:29

Tiež si myslím že je plusovým kontaktom.
HW: proTank II// Vamo V5+protank2 BCC 3,5ml
SW: 11mg Joytech Ice Men+RBU // 6mg báza od FT + šťava TW ART // 0mg báza eCig + šťava TW

Obrázok
Inhal
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pe.stefpo » Pon 23. Dec 2013 23:58:12

Kedze ma Ccko tak ma jeden atomizer z vymenitelnou hlavou. Nespomenul blikanie baterie tak predpokladam ze bateria ok

Dalsia vec. Tie ceckove tanky niekedy maju studenak.

Taktiez je mozne ze boli ok ale mali natesno spiralu a ak zasobenie nebolo spravene pred nasadenim tanku tak siel nasucho.

Imho. Sak napise.
Tu baterku treba skusit urcite tiez..

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Sharimal » Uto 24. Dec 2013 0:17:02

Ahojte,
sorry, že odpovedám až takto neskoro, ale podarilo sa mi v rámci vianočných nákupov stihnúť aj obchod s ecigami. Predavač si ma našťastie pamätal, takže sme to poriešili na začiatok tak, že som si kúpila nové dva atomizéry s BLOČKOM a po sviatkoch tie pôvodné nefunkčné, prinesiem na reklamáciu.
Doplňujem info: mám cca 2ročné EgoC - okrem 2 nových bateriek pôvodný HW. Toto nebolo prvý krát, čo sa mi stalo, že mi z 5tich atomizérov všetky fungovali. Ale teraz mi z toho peku, nešiel ani jeden. Baterka nebliká.
V obchode sme skúšali, prehadzovali testovali všetko možné a z toho peku sa predavačovi podaril málinko rozdymiť jeden, skúšal aj to čo ste napísali. Nepomohlo nič. Taktiež je možné, že niekde som spravila aj ja chybu. Neviem kde, idem zbierať info čo a ako, pre mňa to bolo doteraz "len" cmúlanie pri pc.
Keď si predavač požičal moju základňu do jeho cigi, mal pocit, že tá moja prepaluje, keď to isté spravil ešte jeden zákazník, ktorý prišiel dodatočne a ochotne spolupracoval (skorej sa len potreboval rýchlejšie dostať na radu :) ), podľa neho zase málo dymí... koľko ľudí, toľko chutí asi... v podstate mám teraz dva nové atomizéry a základňu a mám pocit, že to dymí na *** málinko...
EDIT: btw pýtal sa ma, prečo som si kúpila LRka, ja že preto, lebo ste mi ich odporučili vy, chcela som niečo, čo viac dymí... a chalan na to, že LRka majú kratšiu životnosť
Sharimal
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod pe.stefpo » Uto 24. Dec 2013 9:38:00

Lr produkuje viac a intenzivnejsie. Ale c-cko sme doporucovali hooodne davno.? Ano lr sa zanasa viac a aj je nachylne. Ja mam 306lr uz 2roky staram sa on.

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Smash » Uto 07. Jan 2014 10:01:48

Presne tak ako vravis u mna je zivotnost 306 LR minimalne 3 mesiace aj ked treba podotknut ze nie som az tak silny vaper :) Odkedy som na LR som narazil len na 2 vadne kusy jeden praskal od zaciatku a jeden odisiel po 1 dni avsak s predajcom ziaden problem hned to vymenil :OK
Smash
e-pokročilý
e-pokročilý

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia