Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Poslaťod kuki » Pon 13. Jan 2014 19:32:21

Ciste iba co mam precitane:
Neviem o akych extremnych davkach hovoris ale ak by sa koncentracia nikotinu blizila k cistemu nikotinu tak uz iba manipulacia s nim je zivotu nebezpecna.

Ked si dobre pamatam tak do koncetracie 36mg sa povazuje za bezpecny pre vapovanie lebo aj ak by clovek vapoval extremne vela tak mu pride tak zle ze toho proste necha. Jedine ze by si vypil celu flasu naprikad 100ml . Vtedy by uz mohol byt problem.

Ak sa mylim tak ma niekto opravi.
kuki
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod smoki.sk » Pon 13. Jan 2014 20:22:57

Smash, zacinas mat napady ako aktivisti :D

Vdychovanim vyparov sa neda sposobit silna otrava, nikomu sa to zatial nepodarilo, bud ti pride zle a uz nepotiahnes, alebo ak je velka koncentracia, tak uz prvy nadych ta od dalsieho spolahlivo odradi, ked si uvedomis ze pri jednom prasku sa odpari asi 50 mg liquidu, tak ti je jasne ze smrtelnu davku jednym vdychnutim do seba nedostanes,

Ovela nebezpecnejsie je vstrebavanie cez kozu, to sa dokaze bez toho ze by si to postihnuty uvedomil vstrebat naozaj vela, a ak sa neodstrani zdroj, tak to pokracuje aj ked zacnu prve priznaky a postihuty vobec nemusi tusit preco mu je zle, preto prave z naplasti sa uz par ludi otravilo
NAPÍSANÉ NA PMD85,TV Merkur

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod kuki » Pon 13. Jan 2014 20:56:59

smoki si si isty ze na kozi si clovek ani neuvedomi ze ma vysiu davku nikotinu na kozi ?? Ja som volakedy pouzival nikotinove naplaste a prve 2 hodiny to neskutocne svrbelo.Skrabal som sa na tej naplasti ako by som mal blchy. Kamat ktory fajcil iba tak 5 na den nevydrzal s naplatou ani pol hodinu. Hned mu bolo zle a musel ju dat dole.
kuki
e-znalec
e-znalec

Poslaťod smoki.sk » Pon 13. Jan 2014 21:08:52

Moze ale nemusi, samozrejme ked to svrbi alebo ked pride zle hned po aplikacii tak si to clovek uvedomi, ale ja som zrovna svetly priklad cloveka co sa naplastami predavkoval svojho casu, nesvrbelo, a ked mi prislo zle, tak to uz bolo par hodin po aplikacii a naozaj som nevedel ze z coho

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod Smash » Uto 14. Jan 2014 9:22:26

To bola cisto hypoteticka otazka :D Na prsty sa mi liquid dostane dost casto kedze pri 306 Lr neviem uplne zabranit pretekaniu kedze to teplo vacsinou trosku roztiahne drip, ale pri 9 mg liquidoch ktore pouzivam mi to moze byt asi fuk ;) Btw raz som si kupil 36 mg desert ship este ked som zacinal a poviem vam pravdu napriek tomu ze som fajcil cervene malbace to bol taky kopanec ze som ho hned odlozil a odvtedy ho mam v sufliku a je uz pravdepodobne pokazeny :D
Smash
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod smoki.sk » Uto 14. Jan 2014 9:32:02

Ja neznesiem ani 18 mg, 12 mg je najviac co do seba vtiahnem, ja mam pocit ze cim silnejsi fajciar, tym menej nikotinu znesie, ale pravda je asi niekde uprostred a fakticky podla pozorovani reakcii zakaznikov neexistuje suvis medzi tym kolko a akych cigariet clovek fajcil a aky silny liquid je pre neho vhodny pri vapovani. Bezne sa mi stava, ze ludia co tvrdili ze fajcia 3 superjĺajtky za den ku kave si kupuju 36ku a paria ju jak harmancek, raz mi to predvadzali na predajni, tak som si myslel ze omylom dostali nieco slabsie, lebo len pohmkavali, ze slabota, a ked odisli, tak som si praskol a 10 minut som sa z toho spamataval :lol:

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Poslaťod haffy » Str 15. Jan 2014 15:16:45

Zdravim Vas. Nechcem zakladat novu temu tak moj problem rozpisem sem. Zadovazil som si Grip, Vivi Novu a k tomu kovovy naustok lebku. Neviem cim to ale je mozne ze by ten vyrobok vadil mam totiz absolutne zlu pachut po kove. Ze by alergia? Plastovy naustok je v pohode.
Obrázok
H-System Genesis//VW//Mix 0mg cca 2%
haffy
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ivant » Str 15. Jan 2014 15:32:20

ahoj ten kovový to bude nejaká zliatina hliníka tak bud nerez alebo plast tiež som poškuloval po tých dripoch ale potom som si to rozmyslel takže určite je to dripom zlý materiál
ozaj zabudol som ja si to len myslím že je to tak :vaping:
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod IvanPO » Str 15. Jan 2014 16:02:13

ja tiez mam nejake kovove naustky, co mi prisli s attikmi - pochromovany, aj nerez aj neviemcozakov
a nemozem ani jeden. Niezeby mi nejak vyslovene zhorsovali chut nejakou pachutou, skor ju skresluju a degraduju/citim ju ovela slabsie/
Tak pouzivam len plastove.

Ak je ta lebka hlinikova, tak ju vyhod, hlinik je toxicky
Nemesis/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázok
Obrázok užívateľa
IvanPO
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod kuki » Str 15. Jan 2014 16:27:16

Neviem odial si objednaval ale taku kovovu pachut citim na jednom driptipe z FT. Ani po tyzdenom odmastnovani od strojoveho oleja nezmizla. Vobec ho nepouzival lebo az mi hubu stahuje.

IvanPO: Ja som uz davnejsie pozeral na tie hlikove a neslo mi do hlavy preco prave hlinik ked vsetky hlinikove pribory sa stahovali zo skol a z predaja lebo nicia zuby a su skodlive.
kuki
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia