Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Poslaťod martinus123 » Pon 13. Jan 2014 12:24:12

Chcem sa opytat a poradit , ci ma niekto podobne skusenosti ako ja pri fajceni ele. cigarety.
El. cigaretu fajcim asi mesiac, mam Joytech eRoll, naplne liqua, italian flawor a joytech, 9 az 12 mg nikotinu.
El cigaretu kombinujem s klasickou cigaretou, ked fajcim elektroniku, tak mi je potom nevolno, citim sa slabo a je
mi zle na zaludku, celkova vycerpanost + bolest hlavy. Ma s tym niekto skusenost? Ak ano ako sa to da vyriesit.
martinus123
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.cigareta-shop.sk

Re: Nevolnost pri fajceni el. cigarety

Poslaťod pe.stefpo » Pon 13. Jan 2014 12:27:11

Mozno mas moc nikotinu alebo dudlikujes.

Ak nemas ine peiznaky bude to zrejme skor nieco ine.
Mozno to prekladanie z pyrom ta predavkuje a telo sa nevie vysporiadat z daukou. Popripade nesadol liquid. Chxelo by skusit iny .

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod danoPD » Pon 13. Jan 2014 12:32:50

Pridávam sa k pe.stepfovi... podozrieval by som nikotín, no vylúčiť nemôžeš ani niektoré príchute... Skús zmeniť príchuť, silu nikotínu aspoň na 6mg a vyskúšaj neprekladať pyrom.

EDIT: Petrov edit ma predbehol :D
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod martinus123 » Pon 13. Jan 2014 12:34:59

No moze to byt tym, ale odkedy fajcim elektroniku , tak fajcim uz iba 5 - 6 cigariet
Marlboro light denne. A naplne ma rozne ako som pisal, Liqua mentol a american blend,
joytech, italian flawor-usa mix. Ale stale je to tak ze mam uplne oslabene ruky a citim unavu.
martinus123
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Kowalski » Pon 13. Jan 2014 12:39:14

Ešte pridám príznaky otravy nikotínom:

Príznaky predávkovania sú podobné ako pri akútnej otrave nikotínom azahŕňajú nevoľnosť, zvýšené slinenie, bolesti brucha, hnačku, potenie, bolesti hlavy, závraty, poruchy sluchu a výrazný pocit slabosti. Po vysokých dávkach môžu byť tieto príznaky nasledované znížením krvného tlaku, , slabým a nepravidelným pulzom, dýchacími ťažkosťami, vyčerpanosťou, zlyhaním krvného obehu a celkovými kŕčmi.

Myslím, že chalani predo mnou určili diagnózu správne ;)
IPV2 mini + TNS, Cuboid + TFV4, 2xGUS G16 + Aiolos, Temon, Kayfun mini 2,1
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kowalski
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Smash » Pon 13. Jan 2014 12:39:49

Taketo stavy ake popisujes som maval na strednej skole. Doslova som nevedel udrzat pero v ruke. Siel som s tym na neurologiu a tam mi povedala ze je to dosledok toho ze neranajkujem a nepravidelne sa stravujem. Doslova povedala aj o tom ze niekto ma na ra ranajky cigaretu co bol aj moj pripad niekedy :oops: cize mohlo by to mat nieco s traviacim traktom. Skus napriklad par dni fungovat bez malbacov ci nevolnost neustupi. Mne napriklad trvalo isty cas kym si telo zvyklo na prechod tocila sa mi hlava a tiez mi bolo tazko na zaludku obcas.
Smash
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pe.stefpo » Pon 13. Jan 2014 12:39:58

Este napis co mas za naplne
Vg pg vpg

Ak mas vg skus pg
Ak mas pg skus vg
Ak mas vpg skus iba vg alebo pg

;)

Ak nepomoze tak zku 6nic alebo 9nic

Mno. Normalne to nieje. Ja som alergik na vg. Ale mam aj priznaky tak preto moc neverim ze si alergicky.

Este je moznost skusit iba cisru bazu. Mozno mas intoleranciu na prichut.

Fu. Snad si pochopil co som chcel povedat. Tapkam cez telefinnn

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod martinus123 » Pon 13. Jan 2014 12:50:39

Smash = cisto moj pripad, neranajkujem a na ranajky v praci ciga a kava, teraz skusam eRoll,
a tie liquidy mam pg + vg, a skoro stale ma z toho pali zaha.
martinus123
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod danoPD » Pon 13. Jan 2014 14:27:06

@martinus123: Je mi jasné, že je to dosť otravný problém, sám som si ním prešiel a aj teraz zase deja vu. Moje zistenie okolo pálenia záhy aj staršie a aj čerstvé len pár dní... U mňa spôsobuje pálenie záhy báza s podielom PG vyšším ako 65%. Až doteraz som bol dva mesiace, od kedy mi to tu pomáhali chalani riešiť v tom, že u mňa špecificky sa prejavuje pálenie záhy na kayfun systéme z dôvodu vysokého nikotínu. Áno aj nie úplne. Keď ten problém nastal u mňa tak som laboroval kdečo, zvyšoval a znižoval hodnoty všetkého možného a záver bol taký, že ma záha pálila z vysokého nikotínu. Znížil som vtedy nic na 6 mg, no zároveň som upravil aj pomer PG/VG na 60/40 ale to z dôvodu "aby to viacej dymilo" :roll: Až teraz som zistil pri miešaní keď som riešil zas iný problém, že keď pridám pomer PG na 70% tak mám pálenie záhy znovu.
Z tohto môjho poznania, ale overeného teda len mojou hubou, mi vyplýva ti ohľadom pálenia záhy poradiť liquid z vyšším pomerom VG. Daj dolu PG a uvidíš či sme si podobní ;) Točenie hlavy a ostatné príznaky... isto nehuliť na lačno a piť dostatok tekutín!
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Smash » Pon 13. Jan 2014 18:40:40

Tak ma napadlo ci by sa mohlo stat ze by sa vyskytol nejaky problem v tovarni a cinanko by pridal pomerne velku davku nikotinu az taku ze by hrozila akutna otrava. Viem ze zbytocne dramatizujem :D ale zaujimalo by co keby tam napchal omylom obrovsku davku nikotinu.
Smash
e-pokročilý
e-pokročilý

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť