Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Predajňa Dubnica nad Váhom

Predajňa Dubnica nad Váhom

Sem môžete vkladať adresy kamenných predajní elektronických cigariet, ktoré sa nachádzajú na Slovensku.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Predajňa Dubnica nad Váhom

Poslaťod McRey » Uto 19. Apr 2016 14:27:12

Asi (dufam) si to myslel tak, ze kamenny obchod ma mat zaroven aj e-shop.
Realita je zial vacsinou trosku ina a vacsina ludi sa ani nepozastavi nad tym, ze vyuzije kamenny shop iba na to, aby si pozreli tovar, ktory potom kupia v inom e-shope, najcastejsie cinskom. Podla mna to je pekna svinarna.
Tie ceny samozrejme kamenny shop porazi len velmi tazko, dtto portfolio. Mozno som velky snilek, ale ak si necham predviest a ochytat tovar, mal by som ho kupit, ak ma nic ine, ako cena nepresvedci o opaku.
Chapem majitelov kamennych obchodov, ze nechcu sluzit ako showroom pre cudzie e-shopy.
Tiez 2r zaruka a jednoduchsia pripadna reklamacia - ak samozrejme funguje, co nie je na SVK samozrejmost, okamzita/rychla dodavka, je napr. u mna velke plus a preto do kamenneho shopu chodim a moj egrip je napr. prave zo shopu v Petrzalke.
Najdolezitejsia vyhoda je pre mna napr. moznost testnut liquidy a to sa mi v BA dari iba v Petrzalke.
eGrip VT, Tesla nano + Micro TFV4 black, Pico + Micro TFV4 steel, Smowell Moore mech,
Tesla clapton rda, Mini Mad Hatter rda, Nectar Micro rdta, SXK Corolla rta
jasne, aj nejake egocka
Obrázok užívateľa
McRey
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: Predajňa Dubnica nad Váhom

Poslaťod Beastik » Uto 19. Apr 2016 15:09:00

Ano myslel som to tak, ze pokial nema kamenny obchod aj e-shop, nema podla mna dlhu zivotnost na trhu v konkurencii s eshopmi.
Ked nakupujem v kamenom je tam predvedenie a aj objasnenie/predvedenie funkcii, co je pre mna dolezite pri HW.

Eshop je povacsine cenovo vyhodnejsi ale ak je naviazany na kamenny obchod je to velke plus - spominany showroom.

Zakladne veci si objednam z netu ako liquid a pod, ale moct okuknut HW je mozne len v kamennom shope.
BOhuzial vzdy som nasiel len taky mini stanok v "x-markete" kde bol eln zakldny HW a liquidy.

Ochutnavka liquidov, to velmi pomoze. Naposledy som si kupil Strawbery Cheese Cake od A* - samotne mi to nejde ale domiesane Dekangom Vegas je to "iny pribeh". Jahody mam rad, ale to bola moc velka "umelina".
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

Späť na Kamenné predajne elektronických cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia