Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Poslaťod tomas92 » Uto 04. Feb 2014 15:25:38

Dano ty používaš to pôvodné tesnenie z FT?
tomas92
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod danoPD » Uto 04. Feb 2014 15:39:06

Áno, nemenil som. A popravde som nemal zatiaľ problém s pretekaním, iba ako som opísal s tou dĺžkou vaty. Myslím že fendo72 mal problém že mu tiekla raketa čo je podobné a mal problém tuším presne s tým vrchným tesnením, ale neviem už ako to vyriešil.

EDIT: Ešte ma napadlo... plníš spodkom či vrchom? Plníš do plna alebo do takých 2/3? Aj tieto veci môžu mať vplyv na pretekanie, hlavne to plnenie vrchom. A pôvodne si sa pýtal na polohu ležmo... na stojato ti netečie?
Naposledy upravil danoPD dňa Uto 04. Feb 2014 15:55:48, celkovo upravené 1
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod fendo72 » Uto 04. Feb 2014 15:47:48

Pri cisteni mi vypadlo, ale nasiel som ho. Odvtedy si davam pozor a necistim. :smok9: HEHE.
Ked je dobre nalozene v ciapke a ta potom opatrne dotiahnuta , tak by to nemalo tiect, aspon teda u mna na rakete a rusakovi :OK.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod tomas92 » Uto 04. Feb 2014 18:34:41

Nom, vyzerá to dobre, na ten lievik som natiahol hrubší O-krúžok a zatiahol ako sa dalo. Zostala mi tam medzera ale vzduch cez to nechytí :) Nič netečie naležato ani nebublá.

Ďakujem za rady :smok3:
tomas92
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod fendo72 » Uto 04. Feb 2014 18:46:30

Tomas, podla mna by si nemal natahovat o-kruzok na "lievik". Teda neviem ako je to na tvojom kayfunovi(ale za par dni zistim), predpokladam, ze rovnako ako na russianovi ci rachetli.
Ja plnim iba zvrchu a kruzok dam do ciapky, namazem liquidom a potom opatrne zasrubujem. Par kvapiek pretecie, ale potom uz to je suche v hocakej polohe.

Podstatne ale je ze ti to bavi...
Tento kajfastajl mne velmi vyhovuje :OK :smok3:
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod tomas92 » Uto 04. Feb 2014 19:28:46

Obrázok pre predstavu:
Obrázok

Samozrejme nie je to na tom, ale zvnútra a pak zašróbované. Všimol som si že pôvodne ten lievik s valcom nedosadali úplne ale nebral som to ako vadu, veď keď presiakne šťava tak skončí len na vate :) Ale hopá nejaké vyrovnávanie tlaku ma ani nenapadlo. Takto je tam síce medzera tiež ale vyplnená hrubým O krúžkom. Myslím že problém je u mňa v závitoch. Bez tesnenia vždy lievik krivo dosadal a ten pôvodný tenký O krúžok nevyplnil vzniknutú medzeru.

Čakám ale na Nano-kit od ujov z FT. Snáď sa ku mne dostane "dosadajúci" systém :) Zatiaľ to budem riešiť takto a ako si povedal - podstatné je že mi to baví :vap_cig:

EDIT: Nezaloží sa vlákno na Kayfun Lite?
tomas92
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: The RUSSIAN al. SM KAYFUN 3.1

Poslaťod fendo72 » Str 05. Feb 2014 22:23:07

Mne tiez dnes dorazil russian 91%. Slabota :NG .
Pisti to na nervy. Sice netecie ani nebuble, ale ten zvuk je neprijemny. Ked mam sluchatka v usiach tak je to super :rehot:
Skusal som presturat diery ihlou ci tam neostala dajaka spona, ale nic nepomaha. Trosicku pomohlo vysrubovanie cervika na regulaciu vzduchu a slabsie potahy, potom je to celkom ok. Zavity na komine, nasra. cnc-ku do klepeta...
Na vate to chuti a cmudi velmi dobre, takze v tomto ohlade spokojnost.
Celkove spracovanie a opracovanie je velmi dobre u mna :OK
Takze si skrtam russian 91% zo zoznamu a nadalej vedie The Rocket. :OK :vaping:
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Re: The RUSSIAN al. SM KAYFUN 3.1

Poslaťod fendo72 » Str 05. Feb 2014 23:49:52

Sorry, este par vyhulkov pustim ako odstranit pistalku, teda ked mozem(risk je zisk). Ale je to len pre silne zaludky :D
- vybrat cervik na stelovanie vzduchu
- do nasavania strcit sparatko, odrezat nozom , skalpelom pripadne prelepit paskou.
- do diery po cerviku sturit rulicku meshu
whistle effect is fuc , potah je tak na hrane :D . Jasne, idem do...Aj tak sa mi uz otvara rakva... :rehot:
:vaping:

p.s. vazne to funguje :OK
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

FT -klon The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite

Poslaťod Welchi » Štv 06. Feb 2014 18:44:01

Zakladam tuto temu,ABY sa nemiesali tieto vyrobky z originalnymi..
postupne preleziem forum a popresuvam prispevky z vlakna FT a Kayfun vs.russian
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Re: FT -klony The Russian ,Kayfun a podobne

Poslaťod danoPD » Štv 06. Feb 2014 23:55:10

OT:
Welchi... vzhľadom ku všetkej mojej úcte k Tvojim o kilometre vzdialenejším skúsenostiam s vapingom a všetkým s tým súvisiacim, si odpustím pôvodné myšlienky a len sa ťa zdvorilo spýtam, či by nebolo možné z pozície tvojej moderátorskej zmeniť názov tohto vlákna, a ak by to šlo, odstráň z neho "...a podobne". Ako stredne inteligentný človek chápem pojem "a podobne" ako pojem dosť širšieho rozsahu ako pojem "a podobné", ktorý ohraničuje niečo vzájomne si podobnÉ. Ja len, ak sa nás tu zíde viacej len stredne inteligentných, aby sa sem postupne nehromadil všetok možný nános z hlbín FT, lebo ktovie s čím všetkým ešte prídu. Vieš... čisto z preventívnych dôvodov, tiež nech tu nie je bordel, nech sa tu opisujú rady okolo vecí, ktoré sú si podobnÉ. Ďakujem :dhd:

P.S. Vlákno SSR 2.0/2.1 bude nasledovať? Alebo tam to nie je až také "potrebné"?
:vaping:

Vysvetlivky k použitým pojmom:
stredne inteligentný človek - Dokázal som po prečítaní pár po sebe nasledujúcich príspevkov rozlíšiť či sa diskutujúci bavia o originále alebo o klone, tak si myslím, že si tento titul aspoň s prižmúrenými očami zaslúžim...
vzájomne si podobnÉ - Chápem a absolútne uznávam rozdiely v spracovaní a použitých materiáloch u klonov a originálov, mám tu na mysli podobné, niekedy dokonca na závitoch a rozmeroch identické konštrukcie funkčných častí systémov...
nános z hlbín FT - Príkladmo Aqua, SteamTurbine, Ithaka, Flash e-Vapor, TaifunGS, Oddy a iné "veci" ktoré ešte nestihli mať vlastné vlákno (sakriš si ma predbehol o dva najviac tri dni!!! Lajtka totiž ešte leží vo vodnom kúpeli aby som sám seba zbavil pochybností o nekorozivite použitých materiálov)...
bordel - Keď je tri a viac po sebe nadväzujúcich príspevkov úplne vytrhnutých z kontextu tých im predchádzajúcich v pôvodnom vlákne, a ako také takmer úplne strácajúce na nejakej výpovednej hodnote.

2. P.S. Nespochybňujem potrebnosť samostatného vlákna pre klony výrobkov značky SvoëMesto, to len aby nedošlo k omylu. Udivuje ma len tvoja, podľa mňa (len môj pocit) úplne zbytočná a kontraproduktívna snaha upratať. Hoci... plníš si len svoje moderátorské povinnosti ;) ja to chápem ;) no naozaj ;) nekecám ;) Mimochodom s tou prosbou okolo názvu témy to myslím vážne. Ospravedlňujem sa za rozsiahle OT. Už sa to nebude opakovať. ;)
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia