Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: FT -klon The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite

Poslaťod Welchi » Pia 07. Feb 2014 8:06:48

No tak so to premenoval na konkretnejsie onee..
SRY ale to pretriedenie je chaoticke bo forum to roztriedi po oddeleni a zluceni prispevkov podla datumu
a casu napisania. Takze je z toho nakonec gulas..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod danoPD » Pia 07. Feb 2014 9:00:47

Ďakujém! No veď práve, ten guláš... ale ak budú správne suroviny do neho postupne, tak sa to snáď bude dať aj po čase čitateľom jesť ;)
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod fendo72 » Pia 07. Feb 2014 9:49:09

Trosku som sa sprtal v russian 91% klon z FT. Podla vsetkeho je pricinou piskania ta skrutka v ktorej je dierka a cez nu je nasavany vzduch do atika. Ked som ju dal do ust a potiahol tak neskutocny piskot.
V tej mojej bolo plno otrepov a struzlin, tak som su precistil vrtakom a pilnikom. Cinan ma vytocil do belava, ta skrutka je z nerezu :evil: :D . Vlastne vsetko sa opovazili spravit z nerezu(okrem priehladneho tanku, kua). Za 20e. :cry:

Piska aj nadalej ale uz nie tak, cize som to dostal do stavu "skoro fasa". Prevadzkujem to momentalne so zapchatou nasavacou dierkou a vybratou stelovacou skrutkou, u mne dobry :OK . Ked si cucnem ako som zvyknuty nepisti to.
Mozno by stalo za hriech kupit original skrutku, resp. skusim tam sturit tu z The Russian, ale bohviekedy, lebo teraz si uzivam :vaping:
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod danoPD » Pia 07. Feb 2014 10:44:48

Dušan dospeli sme k rovnakému poznaniu! :OK Ten atomizer, ktorý na FT nazývajú teraz momentálne Russian 91% Styled RBA, Stainless Steel (A) je okrem PMMA okienka komplet z nerezu! :o A to som s tým dvojdňovým kúpeľom vo vode ale myslel ironicky, stačilo mi ho obehnúť neodymom, lepšie sa prizrieť a hlavne skúsiť niečo na tom zbrúsiť :roll:
Skúšal som presne ten postup ako ty, lebo je pravda, že čínsky robotník sa kašle na nejaké začisťovanie hrán a vyvŕtaných otvorov! Áno, troche piplania sa pri tomto človek nevyhne, ale úprimne.... nestojí to za 55,-€ profit? ;) A keď nás to tak strašne baví sa v tom vŕtať že? :twisted:
No k veci.... píšťalkový efekt... vzduch po ceste od nasávacieho otvoru k špirálke prechádza pri tomto type atiku okolo mnohých hrán, čo potvrdili aj majitelia originálov, akorát za nich sa s tými hranami vyhral výrobca, ktorému vďačíme všetci za perfektnú predlohu. Skúšal som každú hranu zatiaľ jemne obehnúť šmirglom od 800 do 1200, otrepy a hoblinu (celkovo jednu) som zlikvidoval kancelárskou spinkou. Bude to chcieť zámočnícky pilníček na dosiahnutie dokonalosti, no k nemu sa dostanem až o pár dní bo neni čas. Okrem tohto rušivého momentu... za mňa: výborný atík, slušne spracovaný okrem nasávacieho potrubia teda :OK

(Poznámka: Aby som bol úplne férový, tak aj drip tip je odfláknutý čo do priemeru, vôbec tam nesedí a kýva sa, ale pre mňa nepodstatné lebo používam iné tak či tak)

EDIT pre doplnenie foto z rozborky klonu:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
:vaping:
Naposledy upravil danoPD dňa Pia 07. Feb 2014 21:21:19, celkovo upravené 3
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Pia 07. Feb 2014 11:51:09

Ono to "piskanie" ma nasvedomi obtekanie vzduchu okolo toho
centripinu vo vnutri - okrem ineho..
Treba zosrobovat dole diel z 510 konektorom
ako pisal Dano treba tento jemne odhrotit aj v zarezoch kade vstupuje vzduch do duteho srobu centripinu.Tento centripin
ked sa dotahuje je dobre tie zarezy /jednu stranu srobu/ Mat
Oproti otvoru kade vstupuje vzduch zo zakladne,tym padom
sa obmedzi to obtekanie vzduchu a znizi sa intenzita "meluziny"
Majstri od SM myslim,ze aj upravili nabeh srobenia,aby to po dotiahnuti vychadzalo ..

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Re: spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Poslaťod danoPD » Pia 07. Feb 2014 23:21:20

tomas92 píše:Obrázok pre predstavu:
Obrázok

Samozrejme nie je to na tom, ale zvnútra a pak zašróbované. Všimol som si že pôvodne ten lievik s valcom nedosadali úplne ale nebral som to ako vadu, veď keď presiakne šťava tak skončí len na vate :) Ale hopá nejaké vyrovnávanie tlaku ma ani nenapadlo. Takto je tam síce medzera tiež ale vyplnená hrubým O krúžkom. Myslím že problém je u mňa v závitoch. Bez tesnenia vždy lievik krivo dosadal a ten pôvodný tenký O krúžok nevyplnil vzniknutú medzeru.

Čakám ale na Nano-kit od ujov z FT. Snáď sa ku mne dostane "dosadajúci" systém :) Zatiaľ to budem riešiť takto a ako si povedal - podstatné je že mi to baví :vap_cig:

EDIT: Nezaloží sa vlákno na Kayfun Lite?

V tomto novom vlákne teda som si spätne všimol (holt občas nestíham ani čítať no), že tomas92.... ty hovoríš o koze a ja s fendo72 o voze alebo naopak :D Ja som točil o malom okrúžku v čapici tanku kam dosadá koniec komína (viď fotka č. 6 v rozborke o jeden príspevok vyššie) Na ten treba dať pozor lebo môže skvele spôsobiť polúcie džúsu do kotolne a ďalej. Nestáva sa to len na klonoch, ako ostatne zistil aj dexter na Russian 91% od UCT... rozhodne potrieť po umytí pred zostavovaním troškou liquidu ať to maže ;)

Ty si hovoril o okrúžku, ktorý na origináloch nie je a nachádza sa len na klonoch resp. na tom z FT minimálne. Je nad závitom čapice kotolne (vidieť sa dá na fotke č. 8 rozborky) a myslím si, že ho tam výrobca dal z dôvodu zmršeného závitu. To je to čo fendo72 vtipne označil ako "Zavity na komine, nasra. cnc-ku do klepeta..." Komín sa bez toho okrúžku doslova kýva v kotolni a je treba dotiahnuť nafest samozrejme. Tiež ho treba samo premazať pred zostavením aby ho človek nepoškodil.

Ty si to tomas92 už rozbehal hrubším okrúžkom, mne to jazdí a tesní aj s tým dodaným v úplnej pohode, treba však pre ostatných pripomenúť, že mazať sa proste musí a že u tohto klonu môže byť aj takýto problémik, hoci aj riešiteľný okrúžkom v niekoľko centovej hodnote.
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Re: KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite

Poslaťod vancojur » Štv 13. Feb 2014 9:39:18

Zdravim chalani.
Zohnal som si klon kayfuna. Presnejsie Rainbow Heaven Kayfun 3.1 SvoeMesto klon. Nato, ze to je klon tak je perfektny.
Len problem mam s nim ten, ze som strhol stelovacieho cervika na vzduch. Cervik je M3X3 na plochy srobovak.
Nema niekto z vas vystavacni taky? V sade som nemal ziadene nahradne srobiky a ani tesnenia.
A neviem kde by som taky narychlo zohnal.
Lebo teraz tam nemam nic a potah je moc lahky.
Dik.
JV
Vaping is not smoking
Obrázok užívateľa
vancojur
e-znalec
e-znalec

Poslaťod IvanPO » Štv 13. Feb 2014 10:06:09

v dobrom obchode kde predavaju spojovaci matrial/skrutky/ by mali mat tieto cerviky,
len neviem ci najdes nerez v tomto rozmere, standartne su kovove/cierne/ a nie na plochy skrutkovac ale imbus/2mm/
su spicate ale to by nemal byt problem zbrusit/zpilovat
v PO tieto kupujem v Hause, nerez maju M3 ale dlhe /8mm/, zbrusujem na potrebnu dlzku, pouzivam v modelarine
Nemesis/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázok
Obrázok užívateľa
IvanPO
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod vancojur » Štv 13. Feb 2014 10:41:55

Aha, takze v obchode so spojovacimi skrutkami take nieco kupim.
Dik za radu. A to ze nebude nerez mi nevadi a ani to mi nevadi ze budu spicate.
Jednoducho zbrusim.
Este raz dik.
JV
Vaping is not smoking
Obrázok užívateľa
vancojur
e-znalec
e-znalec

Poslaťod danoPD » Štv 13. Feb 2014 11:49:28

@vancojur: Až sa zžijete spolu a budeš mať čas tak daj viac info k nemu... odkiaľ zakúpené, nejaké foto, nejaké dojmy a tak ;)
Zatiaľ nech ti parí!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia