Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

KLON- The Russian ,Kayfun ,Kyfun lite,Kyfun4

Poslaťod tomas92 » Sob 04. Jan 2014 14:08:41

@danoPD aké skrutky používaš na kayfun lite? Dodávané z FT alebo vlastné? Na FT sa objavil nesympatický obrázok
Obrázok
Hrdza po 14 hodinách vo vode. Nie len že to nie je SS ale podľa mňa to je nepoužiteľné.
Obrázok užívateľa
tomas92
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Fasttech.com

Poslaťod danoPD » Ned 05. Jan 2014 0:11:54

tomas92 píše:@danoPD aké skrutky používaš na kayfun lite? Dodávané z FT alebo vlastné? Na FT sa objavil nesympatický obrázok
Obrázok
Hrdza po 14 hodinách vo vode. Nie len že to nie je SS ale podľa mňa to je nepoužiteľné.

@tomas92: Po 3 dňoch tankovania nevidím na skrutkách môjho kusu žiadne zmeny, vodou šťavu neriedim ale nejaká tam istotne je min. od výroby VG a po následnej manipulácii s ním keďže je silno hygroskopický. Máchať v bazéne 14 hodín skrutky ani atik celý nemám dôvod. Ak sa nejaké zmeny na nich objavia tak ich nahradím niečim pochromovaným, mosadzným alebo pohľadám v dielničke niečo z titánu vhodné ;) Proste ak vznikne problém tak si niečo zoženiem, možno na píšem FT nech pošlú keďže ho inzerujú ako "Stainless steel construction", no zatiaľ dôvod nevidím.

K predchádzajúcej pekne rozkvitnutej debate o klonoch a origináloch... ak úplne účelovo odignorujem debaty o etike a morálnosti okolo klonovania a pocitom viny voči tvorcom originálov....:
Podľa mňa ide u oboch skupín o to isté, aby sa človek uspokojil v tom, po čom túži a čo mu postačuje.
Majitelia originálov - nech vám dlho a spoľahlivo fungujú a nech z nich máte radosť! :vaping:
Majitelia klonov - nech nám dlho a spoľahlivo fungujú a nech z nich máme radosť! :vaping:

@Welchi: Nie každý majiteľ originálu je snob, no isto sú aj takí, ak sa povyšujú nad ostatných (rešpektujem ťa a ubezpečujem ťa absolútne, že tým nemyslím teba! :dhd: ). To isté však platí aj o majiteľoch "klonov" ak predstierajú vznešenosť alebo pôvodnosť svojich nepravých vecí. To ja nerobím a na kopírovaných logách na klonoch mi nezáleží, no ak tam sú, tak ich dolu dávať nebudem a počkám kým zlezú samé - nemalo by to dlho trvať v niektorých prípadoch. U teba tie klonované gripy skutočne ležia na poličke kvôli kvalite, alebo trochu aj pre to, že ich proste "nemáš moc rád" kvôli ich pôvodu? Každý máme svoje požiadavky pri ich nakupovaní, každý si zvažuje čo si kúpi a čo mu za koľko peňazí stojí. Pravdou však je, že pri cene atiku pod 15 € je treba si zvážiť a brať v úvahu, že z úplne "ušľachtilého" materiálu to asi nebude celé. No nemyslím, že masovo a dlhodobo používané ce4 či všemožné variácie vivi boli tiež úplne z kozmických materiálov. Ja odporúčam teda si vždy počkať na prvé recenzie toho klonu a dúfať, že ešte bude na sklade od rovnakého výrobcu. Ona čo garáž v číne to iný výrobok. Možno je to v niekoho očiach s klonmi trochu lotéria, no ak áno, tak ja mám zatiaľ inú skúsenosť ako ty ;) Asi začnem podávať loto. A potom si vlastne budem môcť dovoliť aj zopár originálov bez toho aby som sa triasol pri mačkaní tlačítka "Checkout" ;) Mier!
:vaping:
@Kowalski: Niet nad dobrú radu s tým konkorom :rehot: ...."Už nikdy čajna atomizáry" znamená, že si pred tým nejaké používal? Asi si s nimi spokojný moc nebol teda, či? Ja zatiaľ som Ivan, aj s KF3.1 aj taifunomGT aj s KFL zatiaľ a nakoniec som sa skamarátil aj s tridentom. Jediný atik z FT, ktorý ma sklamal, nie však pre použitý materiál ale pre prevedenie je fogger, ktorý mi prišiel s krivým sklíčkom. Ale s rovnako krivým mi prišiel aj "originál" UD AGI 2in1. Na funkčnosť nemá vplyv, ale popravde to vypadá pekne blbo. No stačí chybu nafotiť a FT pošle náhradu po väčšine vraj bez väčších problémov. Čo sa týka gripov z FT tak obe nemesisové napodobeniny fungujú vynikajúco a maximálne ma uspokojujú. A ak si zrátam čo som za vymenované utratil, ešte stále som neni pri cene ani len jedného originálu. Už len dúfať, že vydržia ísť ako doposiaľ. Čo sa týka materiálov.... mňa viac teda desí ten bordel, ktorý som do seba naťahal za tých 24 rokov s pyrom ako toto.
Ako hovorí Milan_Sk... na FT sú aj dobré napodobeniny, len treba trafiť ;) Mier!
:vaping:
@fendo72: :shock: Mesh pri oxidovaní oxiduje???? :o To nemyslíš vážne?!!! To som mal vedieť skôr toto!!! :smok:

PS: Soráč za dlhé vypisovanie ale šlo to nejako samo... čo som si to ja dneska načapoval do toho môjho klonu???? :rehot:
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod danoPD » Ned 05. Jan 2014 1:31:37

@fendo72: Uvidíme sa keď umrieme na tie toxické výpary z hrdzavých... oh pardon... zoxidovaných šróbikov ;)

Ale celkovo páni... mier! Je prirodzené, že si každý človek háji "to svoje". Vapingu zdar a každý nech si nájde čo mu vyhovuje... podľa mňa sa spoľahlivo dá vybrať aj na Fasttechu, ktorý je občas Slowtech ;) Ja prajem každému z vás nech vždy trafí tak dobre aby bol spokojný až kým ho nenadchne nejaký ďalší kúsok.
A inak som to teda prerátal a:
KF 3.1 + KFL + TaifunGT + Fogger + Trident + 2 ks Nemesisu = o 40 evri menej ako origo SM Nivel s hrkotavým tlačítkom keď je otočený z matičke zemi (čo je vždy keď niečo chcem čítať na displeji)
No aj tak mám rád Nivela (hoci to hrkotanie ma vždy vydráždi!!! :evil: ) rovnako ako svoje klony.... ktoré proste fungujú a nevidím na nich žiadne náznaky uvolňovania smrtonosných oxidov kdečoho! Je to bublina celé, podľa mňa samozrejme! Pravdou je, že sa dá natrafiť častejšie u klonov na nepodarok, ale tá cena páni je za prvé skvelá a za druhé vypovedá aj to, že si treba zvážiť či do toho ísť. Každý sám za seba.

@Kowalski: Zabudol som u teba Ivan napísať to čo Welchimu... rešpekt pane!!! Beriem do úvahy absolútne tvoje skúsenosti a viem že nekecáš! Beriem čo hovoríš o orgináloch, len proste neber mne čo ja hovorím o klonoch z FT. Sú tam aj dobré kusy a kvalitne spracované. Z čoho sú? No mne teda nehrdzavejú! Zatiaľ ich mám len do dvoch mesiacov a niektoré do mesiaca, ale spracovanie napríklad u Taifuna (ktorý bol vlastne najlacnejší) mne osobne príde až nepatrične kvalitné čo do obrobenia vzhľadom k cene. Jednoducho sa to nedá a nedá paušalizovať, že klony z FT sú bléé a jedine originály ľudia kupujte! Hoci ja výrobcom origov prajem len aby mali ďalšie skvelé nápady a aby na nich zarobili toľko koľko chcú. A koľko chcú vedia oni keď púšťajú len várky po 1000 kusov za väčšie peniaze a väčšinou ľudia potom čakjú mesiace na ďalšiu árku. ja som nedočkavý aj tie 4 týždne z FT. Taký som no ;) Mier všetkým ľuďom dobrej vôle! :lol: Hotová misska!!! :lol:

Idem si naliať z tej mojej železitej minerálky ;)
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Uto 14. Jan 2014 22:21:53

Dnes to prislo..a cely den som sa snazil dohulit ten Pluid..horko tazko sa zadarilo.. tak tu su foto na
PMMA creva do Russiana/Kayfuna ...
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod danoPD » Sob 01. Feb 2014 11:58:32

Kloneri klonujú klonerov... hotová vojna klonov :mrgreen: akože russian 91% akože v krabke Tobeco... a cena klesá a klesá ;) lajtka za 16,72€
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Sob 01. Feb 2014 15:58:03

hm, zaujimave
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod IvanPO » Sob 01. Feb 2014 19:28:28

uz som nacaty na rusian/kayfun lite :lol: , som asi posledny co ho nema :lol:

moze mi niekto vysvetlit rozdiely?
pozeram na to jak jelen, ake su rozdiely, resp. vyhody...
zatial co som si vsimol tak Kayfun lite vyzzera ako rusian, akurat rusian ma regulaciu privodu vzduchu ak som spravne pochopil

kayfun ES 3,1 je dlhsi, nema moznost DT 510 bez adaptera - ten som zamietol, kovove neznasam a dokupovat adapter nebudem, aj kvoli dlzke NIE
Nemesis/FT, Chi-you/FT, Caravela/FT, Vamo V2, KTS, baterie eGo
2x Steam FT boy, AIOS, ProTank II, Drunker, Vision™ Vivi, Vision™ 2.0
vlastne na baze Ina, FlavourTec + prichute FA, FT, PV
Obrázok
Obrázok užívateľa
IvanPO
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod danoPD » Sob 01. Feb 2014 19:46:30

Ivan tento akože Kayfun Lite nemá reguláciu vzduchu... na kvalitu sa popýtaj Milan_Sk ak mu už došiel, mám pocit že ho bral.
Tento akože Russian 91 percentný reguláciu má a aj ten dnešný 91 percetný Russian ju má... inak bude rozdiel len v adrese garáže z ktorej pochádza :D Inak ten prvý rusák s reguláciou je ten čo mu šrúbky "oxidovali" niektorým... mne "neoxidujú" aspoň nie viditeľne doteraz ;) Ale píšťalka to je dobrá :lol:
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Welchi » Sob 01. Feb 2014 19:56:08

Dano zachranil si ma ako ..CUUL
Kto nevie ktory rusak je ktory pozrite si original..
Tam je vsetko..
KAYFUN 3.1ES, KYFUN LITE, KYFUN LITE PLUS
Nastastie maleeho 2.1ES este "Nestihli GARAZOVAT"
RUSSIAN A RUSSIAN 91% SU DVOJCATA Z KAY.od SvoeMesto
Len sa vyrabaju pre Nemcov /DE Rusov/
Samotny FT v tom ma nuveritelny gulas.. A pomenuva to vsetko hore dole..jak to prijde. /moj nazor/

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod danoPD » Sob 01. Feb 2014 20:05:24

Welchi píše:Dano zachranil si ma ako ..CUUL
Kto nevie ktory rusak je ktory pozrite si original..
Tam je vsetko..
KAYFUN 3.1ES, KYFUN LITE, KYFUN LITE PLUS
Nastastie maleeho 2.1ES este "Nestihli GARAZOVAT"
RUSSIAN A RUSSIAN 91% SU DVOJCATA Z KAY.od SvoeMesto
Len sa vyrabaju pre Nemcov /DE Rusov/
Samotny FT v tom ma nuveritelny gulas.. A pomenuva to vsetko hore dole..jak to prijde. /moj nazor/

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

:rehot: Welchi rádo sa stalo!!! Jasné, že v tom majú guláš! Šak keď to neni po čínsky na tých origináloch, tak jak sa v tom majú chudátenká vyznať?! :evil:
Teraz seriózno... tie názvy na shope menili už asi dva krát... prečo nevedno, asi sa im to takto viac páči :D
Mmch... rusák je ten šedý či ten lesklý??? :smok:
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie