Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ce4 problém so zásobovaním

Ce4 problém so zásobovaním

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Liquid nehorí

Poslaťod Kmeťo » Sob 22. Feb 2014 1:37:05

@b33ro: ale fakt tomu daj ešte šancu a normálne to otoč medzi poťahmi na gebulu... a keď sa to nerozbehá, ešte sa pohráme s čepičkou...
Naposledy upravil Kmeťo dňa Sob 22. Feb 2014 1:38:21, celkovo upravené 1
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod b33ro » Sob 22. Feb 2014 1:38:52

no tak takto dobre nie nehorí ale neodparuje, myslím že tie prestávky sú oblosť po pol šluku aby som čakal 10 sekúnd na ďalší ako píšeš kmeťo zdá sa že tam naozaj nejaké 3-4 mm knôty sú takže pravdepodobne jediné riešenie je je vymeniť knôty za dlhšie ktoré nemám a asi sa ich neoplatí kupovať alebo to šmariť do koša. a odpoveď ma zaujíma len som netušil že tu bude niekto aktívny o polnoci v piatok :D ale dík za odpovede ps: Alsk1911 kúpil som ešte jednu z DX :) a s ňou som spokojný takže závisí na šťastí a moja prvá bola z kamenného obchodu a z dx som objednával kvôli batériám :D btw už mesiac a 22 dní bez cigy :)
Obrázok
b33ro
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Kmeťo » Sob 22. Feb 2014 1:39:43

si ma s tým editom predbehol
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ecko » Sob 22. Feb 2014 1:41:03

@ b33ro prejdi si fórum, máš tu mrte rád, mrte názorov, mrte skúseností a niečo si z toho vyber
Neviem či si chcel ušetriť alebo len tak si si objednal ecigu ale na Slovensku máme kopu ochotných predajcov, kopu eshopov čo vybavia nováčika šmahom ruky k jeho spokojnosti.. ak to myslíš s ecigaretou vážne tak zabudni na lacné srandy ako to čo si si objednal.. to je model leto 2012.. vtedy to bol fajn , dnes nie... kúp dačo poriadne, nemusí to stáť majland

Keď máš zatiaľ len toto, tak hold si to budeš musieť stále doplňovať aby si tie knoty "nakŕmil", musíš to nakláňať aby proste ten knôt mohol nasať liquid

Liquid sa v prvom rade odparuje a nehorí, knoty musia byť namáčané alebo namočené aby nasali liquid, kde následne žhavením špirály, ktorá je okolo knôtu vytvára teplo a liquid sa odparuje

Btw. liquid horí, ja som bežne pri čistení zapálil konce knôtov a nechal zhorieť po špirálu, pekný plamienok + občas to prsklo, buchlo a robilo podobné srandy takže nad playšovým kobercom a papierovými utierkami neodporúčam :lol: ale knôty boli perfektne čisté a mäkučké jak ehm uhm, proste dobre sali :smok1:
Obrázok užívateľa
Ecko
e-poradca
e-poradca

Poslaťod Kmeťo » Sob 22. Feb 2014 1:44:16

Ecko, šak som si hneď na Teba pri prečítaní názvu témy spomenul...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod b33ro » Sob 22. Feb 2014 1:49:57

jj počítam ale nechám to už na zajtra a k tým cigám tak mám jednu mild x1 z obchodu ktorý ale v našom meste už stihli zavrieť lebo je to tu diera a asi to slabo vynášalo :D ale kedže mala len 450 mAh baterku tak som dokúpil z dx dalšie dve cigy s bateriou z čoho jedna z nich mala tieto krátke resp skoro žiadne knôty a len som chcel vedieť či niečo zle robím alebo je to hovadina teraz už viem že je to hovadina :D a že liquid nehorí už viem nemusíte mi to všetci písať holt po piatich pivách a 3 poldeci sa ťažšie vyjadruje čo chcel človek napísať :D
Obrázok
b33ro
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Kmeťo » Sob 22. Feb 2014 1:55:20

tak to čítanie asi fakt nechaj radšej na zajtra... ale tú hovadinu aj tak ešte nevyhadzuj... keby niečo.
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod DeMaio » Sob 22. Feb 2014 9:22:10

Keď prišli do predaja tieto céštvorky všetky mali presne takéto krátke knôty.
Pri hulení je potrebné si tie knôtiky namáčať pekne zlava z prava a malo by to fungovať.
Ak sa aj pri namáčaní bude prejavovať nedostatočné zásobovanie môže byť chyba už v prestátom knôte. Hrozne mi to pripomína tie kusy z pred dvoch rokov a ak si to kúpil od niekoho komu sa to už večnosť niekde povalovalo tak z tohoto mráčika už nezaprší.
Jedine ešte ma napadá: stiahnuť gumenú čapičku a preložiť nejakú jednotku/dvojku knôt priamo cez špirálu.

Upravil som ti aj názov témy aby ťa už nedrbkali :D
Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
DeMaio
Moderátor
Moderátor

Re: Ce4 problém so zásobovaním

Poslaťod b33ro » Sob 22. Feb 2014 20:23:04

no ako som už písal objednával som to kvôli baterke a tá cena jedno dva eurá za tú ce4-ku mi vrásky nerobí díky za edit temy :) tak idem pobrowsovať čo tu máte dobrého :) ps DeMaio kde zoženiem to super počítadlo ? :)
Obrázok
b33ro
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Ce4 problém so zásobovaním

Poslaťod bo67 » Sob 22. Feb 2014 21:17:51

Pocitadlo mas v informaciach pod nefajciarskym banerom. Na prvej strane si ho mozes stiahnut aplikaciu
Obrázok
bo67
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia