Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - JOYETECH eVIC Easy upgrade

JOYETECH eVIC Easy upgrade

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: JOYETECH eVIC Easy upgrade

Poslaťod pe.stefpo » Str 02. Apr 2014 21:57:16

Kmeťo neviem kto tu je profík :D :D ja nie, :D :D :D
ono mne niečo sedeť nebude ale inému to bude BEST OFF,
to je na vapingu to najlepšie, ta rôznorodosť :D
ja som spokojný zo všetkým, a z niečim spokojnejší :D
takže treba mať názor aj ke´d nieje zhodný z davom, dôležité je si ho obhájiť :D

:D :D :D
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Kmeťo » Sob 27. Dec 2014 0:37:26

Máte niekto nejaké bližšie informácie k technickým parametrom? Neviem sa nikde ničoho dopátrať a ani ničoho, o čo by sa dalo oprieť v úvahách. Prinajhoršom, aspoň skúsenosti z praxe, aký najmenší odpor to vezme, ideálne nejaké max. prúdové zaťaženie a dlhodobý optimál atď...?
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Merlin » Sob 27. Dec 2014 20:04:12

Kmeto, dam ti radu, ak mas Evic-a tak ho pouzivaj do chvile, ked nezdochne a potom ho bud rozpitvaj na nahradne organy, alebo pochovaj v supliku mrtvol.
Dnes hulitrubky prekonavaju parametre E-vic-a v nasobkoch vykonu a aj ucinnosti.
Evic je zujimavy svojim designom, ovladacim rollerom ale inak je to out.
Flashovanim a upravami SW, HW nevylepsis. Niektore tazssie HW upravy je mozne spravit aj "na kolene" najma vymeny kondenzatorov a posilenie ciest, potom ten evic facha celkom slusne, ale v praxi dnes, pri cenach hulitrubiek "digitalnych" a menicmi, ktore idu az do 50W na jeden clanok, to uz nema do evica moz zmysel vrtat.
Boli casy, ked to malo zmysel, lebo ine nebolo, dnes je a nieje to uz ani "IN" dnes frcia hulikrabky, nie hulitrubky..
:smok1:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Kmeťo » Ned 28. Dec 2014 16:43:13

Nemám Evic-a, ale mám Ismoka Igo, otázku som dával sem, lebo som tak, nejako predpokladal, že bude viac ľudí, ktorý majú skúsenosti práve s Easy-čkom, ako s Igo-m a mne tá informácia pomôže, lebo tie elektroniky by mali byť podľa všetkého rovnaké. Rozdiel je len vo veľkosti, lebo Igo ide na 16650-ky a v tejto kategórii toho moc na výber nie je. Ja sa za výkonom nenaháňam a ani čo dnes frčí, alebo je IN ma zas až tak moc neirituje. Mne úplne stačí, že mi to hulí tak akurát a je to, to najmenšie, čo sa pri tej kapacite, ktorú potrebujem, dá kúpiť. Takže dúfam, že tak skoro nezdochne a práve pre to som sa zaujímal, že do akého odporu, aby som ho zbytočne nepremáhal, môžem ísť....

...a keď raz predsa len zdochne, tak si kúpim ešte jednu.
...alebo aj dve...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Merlin » Ned 28. Dec 2014 17:47:12

v originale bez HW uprav pocitaj z vykonom evic-a 10-12W na zatazi tak do 1R.
Po upravach viac ako deklarovanych 15W neda.
som hovado, mne je to malo...
Kamaratovi sluzi k plnej spokojnosti aj na genesiskach, a nikdy si nestazoval.
Je to otazka vkusu a potreby
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod vrana40 » Uto 30. Dec 2014 12:37:33

presne ako kmeťo píše, som uplne nadšený s igo a kašlem na všetky krivky tatier a iných údajných výkivou čo sa kde popísalo :OK ak sa raz odhodlám na 18650 články tak evic easy bude určite dobrá volbá :OK použivam igo s genitankom,nastavený konštantný 3,3v režim a nič iné okrem doplnovovania liquidu a výmeny špirálok neriešim , chutí a parí k 100% spokojnosti
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Kmeťo » Pia 02. Jan 2015 1:48:24

Skúsim ešte lopatistickejšie. Ak niekto mal Joyetech eVic easy (nie eVic klasic), zaujímalo by ma, aký najmenší odpor ste na to kedy namontovali?
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mojko » Pia 02. Jan 2015 21:11:24

ide 1 ohm ale koncovy fet dostava zahul
mojko
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Kmeťo » Pia 02. Jan 2015 21:44:15

Mojko prosím Ťa, konečne nejaké konkrétne čísla, tak to trochu rozpytvaj. Teda dúfam, že sa stále bavíme o easy-čku, ale podľa tých Tvojich fotiek to vyzerá, že hej. Mne konkrétne ide o Ismoka Igo, ale už som písal, že to by mala byť tá istá elektronika ako eVic easy a ešte aj Joyetech ego-C upgrade, tak sa na to pýtam v tomto vlákne, lebo tu s tým bude asi viac skúseností...
...skúšal si ísť aj pod 1 ohm, alebo nie?
...keď áno, tak 0,9 to už nezobralo? a čo to spravilo?
...na tom 1 ohme si išiel dlhšiu dobu, alebo keď píšeš, že dostáva záhul, tak radšej nie?
...a keď nie tak, aký je bezpečný limit, aby to človek neodpálil za pár dní poctivého používania?
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod pe.stefpo » Pia 02. Jan 2015 21:48:45

nemám evica ale....
na 1ohm je spodná hranica tj ak je menej berie to ako skrat.
ak ideš na 1ohm tak sa zahrieva tranzistor a môže vyhadzovať chyby ako prehriatie, alebo prdne :D ako mne niečo obdobne...
bezpečný je aj ten jeden ohm ale chce to baf a prestávka baf a prestávka, ak to budeš dudlovať pravdepodobne prdne alebo bude blikať že je prehriata..
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia