Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Elektronika Ego

Elektronika Ego

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: Elektronika Ego

Poslaťod Merlin » Str 28. Máj 2014 19:43:04

Preco by si to zahadzoval.
Ak si natolko zrucny, ze si dokazal pripojit ine napajanie na vstup tej elektroniky a overovat nejaku funkciu, tak sa smelo pusti do dalsich experimentov.
Poradim ti jednoduche zapojenie..
Vezmes clanok hociaky *taky co dokaze davat aspon 3A do nejakej zataze, no z nejakym poklesom napatia sa nezaoberaj a pripoj ho na miesto povodneho clanku.
Je jedno ci je to kuchany clanok z notebooku, alebo nejaky do telefonu, darovany z mobilshopu.
Proste zkusaj.
Mozno si vyrobis nejaky zazracny grip, podobny W2, ci ako sa to v zaciatkoch e-hulenia nazyvalo, skratka nahradis clanok za iny, hoc rozmerovo iny, co ale v principe nevadi, ak tomu das nejaky domcek, mas huliacu krabicku, valcek-grip na testy.
Pokial teda ta elektronika este fungje, co by asi mala.
V dobe zaslej slavy prvych e-cigariet bolo uplne jednoznacne zvysenie kapacity clanku povodneho, uplne normalne bastlenie.
Vyzeralo to sice ako lizatka, alebo rektoskop, pripadne nejaka BDSM pomocka, nic menej fungovalo a funguje dodnes.

Kazda nejaka aj negativna skusenost posuva vapera bastliara ku nejakemu poznaniu.
Kupit sa da vzdy vsetko nove, lepsie, ale na obraz svoj si clovek musi prerobit aj kupene.
No ak je k dispozicii nejake to smetie a chvilka casu, preco si nieco neubastlit?
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: Elektronika Ego

Poslaťod Franco » Str 28. Máj 2014 20:02:47

Presne tak to chcem Merlin.Zoženiem nejaku silnejšiu bateriu a idem skúšať....Aby som sa vrátil k danej teme,nedalo mi to a vyskúšal som to ešte raz zapojiť tak,že som čierny kabel naspajkoval na hlavu a pripajkoval aj naplošák normálne červený a čierny vodič a už to fachčí...Takže som spokojný,že som to predsa len rozbehol. Skúšal som to napojit na usb PC,fachčí to,ale nejako slabo,potom som to napojil na nabijačku k Ego bateriam,tiež nič moc,potom k externej baterii na dobijanie mobilu,ktorá má 1600 mA,tiež slabota a najlepšie to dymí na nabijačke na mobil sony,ktorá ma 1500 mA.Atomizer mam len vivi nova mini a hlavu 1,6 ohm,kde som nahradil knoty Mashom.Myslím,že silnejšie hlavy by to možno potiahlo,ale dosť slabo...
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Predchádzajúci

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia