Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Squape Style Rebuildable Atomizer clone

Squape Style Rebuildable Atomizer clone

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Squape Style Rebuildable Atomizer clone

Poslaťod flytt » Pia 06. Jún 2014 19:26:15

Zdravím Vás páni, má z vás niekto skusenosť stymto atomizerom? Nemozem ho rozchodit, stale mi bublá. Skusal som normalnu aj microspiralu aj 2mm aj 2,4mm. Vsetko vata. Nemá niekto overený setup? Lebo ešte cvílu a poletí do koša.
Vopred diky

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
flytt
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: Squape Style Rebuildable Atomizer clone

Poslaťod fendo72 » Pia 06. Jún 2014 20:51:27

Ahoj, mne kym nezacal skratovat a neodpalil kick (do 3 dni) fungoval uplne perfektne. Motal som donho mikro spiralku na 1.5mm vrtaku. Vatovym fuzom som vyplnil cely kanalik, dospodu az ku zakladni. Nespominam si zeby bublal alebo pretekal. Chutovo je pomerne dobry by som povedal, ale na kayfun sa to nechyta.
Vyreklamoval som na FT novu zakladnu tak cakam, ci ta druha vydrzi aspon tyzden...
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod flytt » Pia 06. Jún 2014 20:56:59

No skusim aj tak a ako vysoko si asi daval spiralku nad nasavaci otvor?

Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
flytt
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod fendo72 » Pia 06. Jún 2014 21:16:59

Ked si dobre spominan, je to uz viac ako mesiac co ho nepouzivam, daval som ju tusim do zarezu aby velmi neprecnievala. Ak pockas do utorka buduci tyzden tak ti aj nafotim lebo cakam balik z FT.
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod flytt » Pia 06. Jún 2014 21:23:15

Super dik budem rad, vopred dakujem

Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
flytt
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Pia 06. Jún 2014 21:25:34

Sam nevlastnim, ale rozcvicoval som to.
Mozne problemy su nasledovne.
Za prve, spiralka a jadro musia byt trosku nad tou drazkou, inak dochadza ku efektu fixirky, ze ofukovaci vzduch strhava liqid z jadra do kotolne. citelne to potom srka a prska az do ust.
Treba davat pozor pri setupe, aby mal kadial obtekat vzduch samotne jadro.
Lepsie je spiralku spravit tak, ze cela nad drazkou. Priemer navinu spiralky sa vleze az 3,3mm (bifilar 0,200 2x 5zavitov)
Druha vec je napchat primerane kanaliky do kotolne zasobovacie, tak akorat, inak ak je malo, tak to preteka, ak je vela pripaluje.
A vseobecna rada, pred samotnym zlozenim so setupom, treba skontrolovat a pekuknut tesnost celeho zasobnika, lebo mala netesnost, v zasobniku, sroubeni a pod. znamena, ze pri potahu sa to hned zaleje v kotolni liqidom.
Inak je to uplne perfektny atomizer, lebo ma keramicku izolaciu kotolne a nieje zas az tak narocny na skladanie.
Ma vsak svoje muchy, ako kazde houno.
Zial foto setupu nemam, nech daju ty co pouzivaju a vlastnia nejaky podobny ci origo, alebo klon squape.
Zdar!
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod fendo72 » Uto 10. Jún 2014 20:24:15

Vyreklamovana zakladna dnes dorazila.
Na 1.5 mm vrtacikovi namotanych 7z kanthal 0.25mm trosku sirsie, mikro mi nechuti. Spiralku som vlozil do kanalika zarovno so zakladnou
Obrázok
Obrázok
vysledny odpor, pre mna dokonalych 1.44 ohm
Obrázok
vata Bocoton zastrihnuta a zatlacena do kanalikov, zakapnute LIQ Dji Sam Soe 2/10 odstate od 14.11.2013
Obrázok
Este musim prevrtat sacie otvory na 1.5mm ale to pocka...
fendo72
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod yakino » Pia 04. Sep 2015 9:15:11

trochu to tu oživím, myslím že tento atomizér si to právom zaslúži, určite ho viacerý z vás vlastnia a prípadný záujemcovia si môžu spraviť nejakú predstavu o kvalite tohto clonu

SQRs sa mi dostal do ruky len včera a na nejaké objektívne hodnotenie je ešte skoro ale vzhľadom na prvé dojmy môžem s čistým svedomím odporučiť.
Ak je toto clon zaujímalo by ma ako je vyzerá originál pretože toto mi príde skutočne dobre dotiahnuté a vzhľadom na kvalitu prevedenia predpokladám že je to 1:1 ( 3fvape.com )

Samotné balenie pôsobí exluzívne takže už pri rozbaľovaní má človek dojem že vianoce prišli tento rok nejako skoro :D
V balení je jednoduchý obrázkový manuál 5 základní, akrylový bell cap, nejaké O krúžky a imbusový kľúč.
Spracovanie je skutočne kvalitné a ako tu na fóre písal igi, žiadne otrepy a pach chladiacich emulzíí.

Zatiaľ mám odvapované 6ml, W základňa namotaná microcoil kantal 0,32mm priemer 0,2 na cotton bacon s odporom 1,8ohm, trochu vyšší odpor ale ušla mi ruka a bol som nedočkavý tak som to nechal tak :smok1:
Veľmi intenzívne podanie chuti aj keď Red Astaire je sám dosť výrazný je to iné ako na tom čo mám doma a osobne hodnotím veľmi vysoko.

Pokiaľ niekto váha poprípade má v pláne kupovať nový atík s týmto systémom smelo do toho, toto je z hĺadiska dizajnu možností námotu (5 rôznych základní) a čo je najdôležitejšie podania chuti skutočne vydarené.

Inak na 3f vape sa objavila aj nová keramická základna ktorú si pri najbližšej objednávke určite pribalím http://www.3fvape.com/misc/5463-type-w- ... elCurQeWfQ
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok
yakino
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Igi BB » Pia 04. Sep 2015 20:12:51

@yakino Vitaj v klube, som rad ze si a nim spokojny tak ako ja. Tiez mi prisiel 2ks SQRs v pondelok.
Mam 2 velke a 2 male, bol som ortodoxny genesiskar, ale aktualne u mna vitazia SQRka, v kazdom mam iny setup a aj iny savy material, a kazdy mi velmi chuti :smok2:
Priamo od Sttatqalmu mi @Dano objednal Tank Extension, zvecsi objem o 2,3ml
Obrázok
A dalsi zlepsovak na plnenie
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil Igi BB dňa Pia 04. Sep 2015 22:47:46, celkovo upravené 1
Collector
Igi BB
e-veterán
e-veterán

Poslaťod yakino » Pia 04. Sep 2015 20:59:08

Ta upchavka na plnenie vyzera dobre toto nebude problem vyrobit, velmi zaujimava vychytavka :)

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk
Obrázok
yakino
e-znalec
e-znalec

Ďalší

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia