Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Podráždený krk

Podráždený krk

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Podráždený krk

Poslaťod Kmeťo » Sob 07. Mar 2015 22:42:48

smoki má pravdu, ukázal som Ťa zdravotníčke a bez váhania povedala, že "angina lacunaris". To znamená, že buď tá februárová choroba ešte pretrváva, alebo sa to vrátilo a začína druhé kolo.
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod antik1986 » Sob 07. Mar 2015 22:44:06

budka píše:Tak detail vaperskej ustnej dutiny sme tu este nemali :)
Tipujem to na pozostatky choroby v kombinacii so subtankom. Zjavne vaperom novacikom resp. komercnym mazakom prechazajucim z komercie na vykonnejsie systemy mnozstvo produkovanej pary a nikotinu nerobi dobre. My pametnici sme tym prechadzali postupne a vykony sa nezvysovali jednorazovo skokovite o xy stupnov vyssie, ale postupne cez ce2., vivi nova, prve genesisy na oplete, potom naostro, vatu, ego baterky, mechagripy, vamo, provari,... Proste dychacie ustrojenstvo si zvykalo.postupne no teraz to ide skokovo vpred. Howk

No po pravde som rozmyslal ci tu fotku uverejnim predsa je to zaber ako z gynekologickej ambulancie :D ale vies zdravie je len jedno nemam stym skusenost a mozno mal niekto to iste a poradil by mi tak ako ty :dhd:
Obrázok užívateľa
antik1986
e-znalec
e-znalec

Poslaťod antik1986 » Sob 07. Mar 2015 22:45:46

smoki.sk píše:neviem si pomoct , ale ja tam vidim miernu anginu

Anginu som prechodil vstrede februara a zvykne ma hrozne boliet hrdlo ale teraz nic bez bolesti
Obrázok užívateľa
antik1986
e-znalec
e-znalec

Poslaťod antik1986 » Sob 07. Mar 2015 22:47:16

Kmeťo píše:smoki má pravdu, ukázal som Ťa zdravotníčke a bez váhania povedala, že "angina lacunaris". To znamená, že buď tá februárová choroba ešte pretrváva, alebo sa to vrátilo a začína druhé kolo.

Fakt dakujem za pomoc chlapi :OK
Obrázok užívateľa
antik1986
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Kmeťo » Sob 07. Mar 2015 22:59:38

Vykloktaj si slanou vodou, alebo že vraj ešte lepšie slivovicou, dokonca môžeš aj prehĺtať a pokiaľ sú to už len dozvuky, tak by sa to malo behom 2-3 dní zlepšiť a pokiaľ nie, alebo by sa začalo zas pohoršovať, tak asi fakt zváž toho doktora, lebo pokiaľ to začína prepukať nanovo, tak by bolo treba antibiotiká...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod budka » Sob 07. Mar 2015 23:08:05

Sa to tu s nástupom sobohmov postupne mení na ORL - vaping forum :rehot:
Aspoň už viem ako vypadá angina lacunaris. Keď budem mať príznaky ukážem žene fotku tu z fóra, porovnáme, vyliečime, alebo to necháme na CT-čkárov :oslava:
U nás v ZV a okolí zúri nejaká viróza na ktorú zaberajú len niektoré antibiotika. Žena sa štope antibiotikami už týždeň a nevypadá o nič lepšie (zdravotne myslím - pre fenda a vtipnú spol. :D ). Šéf je PN už 2 týždne a je na tom vraj rovnako ako keď nás v robote za utajeného potlesku a nezbadateľného úškrnu kolegov opúšťal. Bratov syn je chorý už 3 týždne a nič mu nezaberá. Voľáka pľiaga na podpoľiancov sadá.
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Kleistenes » Sob 14. Mar 2015 16:47:18

OT
Budka, to bude asi tym klesajucim eurom :rehot:
FUZZe XL2•Magneto1939•iTaste134
TheRussian № 0573
Temon № 0215
6.4.2013:EOC
                                                                                      Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kleistenes
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Suffokate » Pon 21. Dec 2015 0:33:02

nechcem zakladat novu temu tak sa radsej zdoverim tu :D uz skoro 2 mesiace vapujem. vlastne v den ako mi prisla moja eleaf istick + aspire nautilus som nemal ani jedno pyro. bafkam si avoriu 50/50 6mg. vela sportuje takze citim naozaj zlepsenie co sa tyka dychacich ciest a kondicky. samozrejme asi ako kazdy po case zacne spekulovat a rozmyslat nad vylepseniami. kupil som si teda na moj isick atomizer kanger subtank plus kedze ma velmi lakali RBA hlavy a ze sa s tym clovek moze pohrat. a teraz k problemu. aspire nautilus je pre mna totalna smakota. bafkam all day. ale ako som nahodil kangera tak je to riadna supa. podanie chuti je neskutocne ale vzdy hlavne pri vydychnuti ma skriabe hrdlo . preto sa chcem spytat ci ma stym niekto problem. vapujem na TC 100 stupnov ale skusal som davat VW na menej ale pride mi to este horsie(aj ked idem enej dymu a taham dlhsie tak mi to pride ze ma to skrabe este viac). pri vdychovani je to pohodicka ale ako to vydychujem zacnem za skriabat a drazdit hrdlo (ako keby to stipalo). Myslite ze si len potrebuejm zvyknut na viac dymu v plucach alebo robim proste neico zle.
Ďakujem za odpoveď resp. ak je niekto zo ZA tak by som si kludne vypocul nejake tipy a triky (pozn. na pivo pozývam :D)
:vaping:
Obrázok
Suffokate
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod meffisto6 » Pon 21. Dec 2015 11:08:13

skus opacne, pridat teplotu a watty...
Cloupor mini+
idem si stale Kayfun-y a som spokojny
Vlastne mixiky 4,5 mg
Obrázok
Obrázok užívateľa
meffisto6
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mitter100 » Pon 21. Dec 2015 14:54:12

Zníž nikotín....
Obrázok
[b]KBOX MINI,TARGET MINI,eVic VTwo Mini
inawera-miešam MAXX,VIRGINIA ART,REVOLUTION
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia