Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Podráždený krk

Podráždený krk

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Podráždený krk

Poslaťod Beastik » Sob 16. Júl 2016 22:39:51

To je ten paradox... Para a drazdi nam krk, skrdiabe v nom.
Zalezi PG/VG ale aj na prichutiach... Mna nieco drazdi a nieco nie, kazdy liquid je iny a aj baza ci aroma.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Partner

www.cigareta-shop.sk

Re: Podráždený krk

Poslaťod pe.stefpo » Štv 28. Júl 2016 6:51:20

Ako pisali chalani nadomnou... Plus...

Drazdenie v krku..
Treba skusit vzdy cistu bazu
Ak drazdi aj tak ,skusit inu znacku! alebo pomer aj taktiez silu. Pohrat sa z nastavenim a skusit aj iny atomizer. (Doporucujem mat obycajne 510 atiky alebo lr 31z stare oldschol na taketo preverovanie, lahko sa cistia a dnes ich ma kde kto plnu prdel)
Ak nedrazdi tak je to prichut.!!

Tiez som dlho trpel. Pokial som nezmenil komplet bazu. A niektore prichute.

Taktiez pozor na staru vyzretu bazu/liquid. Niekedy ak dlho stoji v sklenenej vitrine na slnku v predajnom mieste tak sa moze "pokazit" prezriet.
Samozrejme predajcovia ktory v tom vedia behat maju bazy liquidy schovane v chlade a tme, sle take marketove kiosky :) som mal uz ponuky liquidu v akcii.

Pit, fakt ze pit. A doporucujem si vzdy vo svojom okoli zalozit bunku kde pri problemoch sa stretnete a mas moznost skusit ine, tym vies pomerne hned bez nakladou overit kde je chyba.. a pravdaze pokecat o vsetkom moznom.

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia