Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - V3tronix

V3tronix

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

V3tronix

Poslaťod kontraja » Pia 27. Jún 2014 21:36:53

Ahojte.Nikde sa neviem dopátrať či je už naklonovaný tento gripík.Hodne sa mi lúbi a nechcem vyhadzovať velké € za origo
http://www.v3tronix.com/
Obrázok
kontraja
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: V3tronix

Poslaťod _darebak_ » Pia 27. Jún 2014 22:46:47

V tom poste je komunikacia ich pravnika na Fasttech. Aby stiahli produkt z ponuky. Takze nejake klony uz boli v predaji. Tie co sli do USA boli zosrotovane na vstupe colnikmi.
Si to amerikanci strazia. ;)
.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

Obrázok
Obrázok užívateľa
_darebak_
e-odborník
e-odborník

Poslaťod kontraja » Pia 27. Jún 2014 23:35:13

Zmrdi.A niekde inde okrem fastechu sa to nenájde?Nemám skúsenosti z inými stránkami okrem fastechu na klony
Obrázok
kontraja
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Sob 28. Jún 2014 1:19:11

Grip ako mnohe dalsie...
Ak sa niekomu paci gravirovanie a podobne cudesnosti (niekto napriklad zas lesti, alebo pieskuje) treba si zobrat gravirovacku, alebo frezku rucnu, pripadne karbosku, pripadne skusit leptanie v slanej vode elektrolyticky cez masku laku, vosku, alebo plotrovanej nalepky.
Alebo vsetko najlepsie skombinovat a spravit si to sam.
Ak v tom najde dachto zalubu, je mozne ze aj zarobi nejaky chechtak, alebo bude minimalne vlastnikom nejakeho zaujimaveho originalu.
Z ciny alebo kdesi, treba zadovazit nejake torzo alebo DiY a nasledne to patricne vyriesit.
Vysledok bude vzdy zaujmavy aj v pripade nezdaru.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod kontraja » Ned 29. Jún 2014 14:14:28

Uz je v kosiku.Este ma zaujalo tot Gi2 Mod By Grand Innovations
https://www.youtube.com/watch?v=CCPLl-mtSa4

Že 100watt.
Nejako sa mi to začína pozdávať.Pekne všetko prehladné v jednej krabičke.
Čo si myslíte o tom?
Obrázok
kontraja
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Ned 29. Jún 2014 22:40:46

No neviem, ak chces 100W, lacnejsie je zobrat nejaky spolahlivy grip na 26650, ktora nema problem ani 60A davat do zataze, namotat kus hrdzaveho drotu z plota do dripaku a hura na to..
Samozrejme hulikrabka z displayom vyzera cool, ale az raz trtne na zem a just na display, ostanu oci pre plac a fura love ide papa..

ale 100W sa da frcat aj z mechagripu z VTC5 clankom 18650 a ani to neboli.
Treba vediet ako na to..
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod kontraja » Uto 08. Júl 2014 12:51:00

Zrovna tieto články používam.Len sa neviem dostať na nejaký normálnz odpor..Používam drot 0.25 od smokiho
Obrázok
kontraja
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Str 09. Júl 2014 20:38:42

Pomoc jednoducha, sprav si dve jadra z multifilarnym navinom, napriklad 5 zavit, 4x paralelne a to cele na obe jadra.
Do Genesis je to uz celkom pecka, z 0,25 kanthalom to robi necelych 0,127R! to je pri poklese clanku na 3,5V okolo 99W
Davaj si pozor na teplotu kapuce a pouzi dlhy drip tip, aby si neopalil drzku...
:smok1:
p.s.
Som velmi zvedavy, ci pri tomto vykone ta nepopali tlacitko, alebo sa daco neodondie.
Na taketo vykony uz treba rozmyslat o 3 kroky dopredu.
Prud tecuci obvodom je okolo 28-30A a to nezvladaju mnohe sroubenia a zavity, nieto pruzinky a dotyky.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod kontraja » Str 09. Júl 2014 23:58:32

mám kenthal od smokiho ale nepodarilo sa mi dostať pod 1ohm odporu.Dva droty som zmotal do seba a následne som to namotal na šrobováčik cca 4 závity na jeden.spirálky som použil dve.Nejako to pomaly žhavilo tie špirálky.Chuť nič moc a para tiež slabé..Neviem kde robím chybu.Ale pokial dám vela drotu tak to žhaviť nejako nechce.
P.S.:Nieje niekde nejaký videonávod ako namotať z kenthalu odpor tak do 0.35ohmu?
Obrázok
kontraja
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Štv 10. Júl 2014 10:29:22

To chce fantaziu.
Namotat sa da z cohokolvek hocico.

Na ULR sa daju vyrobit z 0,100 kanthalu stacane lana, napriklad 7x o,100 a tie vinut multifilarne, teda 2-4 lana spolu.
Ale je to dost zive a neochotne sa to staca.
Ako dobra pomocka posluzi kalibrovany nerezovy, alebo aspon ocelovy drot, na ktory sa to namota, zafixuje a vyziha.
Takto sa stoho stane vlaco ako pruzinka, ktora sa nasadi na mesh, alebo sa z nej vytvori tunelovy kanal napr. do kajfuna.

Ale o,200 sa lepsie vinu nestacane, multifilarne.

Pomale zhavenie je dane velkymi prechodakmi.

Ako sa stale opakujem, treba debugovat (odchrobakovat) cely grip.
Treba stvorit daco ako hybrid, teda eliminovat prechod v centerpine, do atomizeru spravit jeden dlhy spigot od dotyku baterky, az po horne uchytenie spiraly.
Tlacitko treba upravit tak, ze musi mat vyvlozkovanie z Cu plechu, alebo CuBe trecie plochy.
Pripadne treba postriebrit, alebo pozlatit, hoc aj tamponovou metodou vsetky stycne plochy.
Rovnako zavity trubiek.

Inak to hulit moc nebude a nabiehat to bude velmi dlho po stlaceni triggera.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia