Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Prave som objednal a som zvedavy :)

Prave som objednal a som zvedavy :)

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Prave som objednal a som zvedavy :)

Poslaťod Merlin » Sob 23. Mar 2019 14:16:54

Mam otazku do plena, ma niekto skusenost z genesis Origen V2?
Ma to nejake velke muchy, alebo je to nejak diamtralne odlisne, klon od klonu?
Dik
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod inyVratko » Str 27. Mar 2019 20:42:01

Mám dva kusy (klony). Jeden sa skladá z eloxovaného hliníka a nerezu (preto má o niečo menšiu hmotnosť), druhý je z nerezu. Nádrž tanku majú obidva z mliečneho PMMA.
Hliníkovo-nerezový má nádržku na závity, čím sa vylučuje nahradenie PMMA za pyrexové sklo a uchytenie špirálky na stredovú osku je pomocou čiapočky so závitom (niečo ako na spôsob matice), kde v oske je otvor skrz ktorý sa pretiahne drôt.
Nerezový má nádržku prichytenú medzi silikónové "O"-krúžky, PMMA som vymenil za pyrexové sklo. Uchytenie špirálky na stredovú os je do medzikusu s výrezmi do kríža pomocou červíka.
Priemery otvorov na ofuk špirálky nemajú rovnaké a rozdiel je aj v tvare a v povrchovej úprave medzikusov, cez ktoré sa po odskrutkovaní zátky čapuje liquid.

Čo ma trochu kaká je, že pri plnení, alebo len vizuálnej kontrole námotu, po znovu nasadení vrchnej časti, alebo zaskrutkovaní čapice sa vždy nejaké množstvo kondenzátu, ktorý sa dostane medzi závity, alebo stečie po stenách čapice vytlačí von...tesnosť tiež nie je brutálne dokonalá, takže pre podobné prípady papierový obrúsok, či vreckovka musí byť po ruke.
Nevýhodou tohto RTA može byť pre niekoho tiež to, že sa skladá z väčšieho množstva súčiastok (ale nie je to komplikované).

Pri mojich nenáročných (mesh na ostro) kanthal námotoch 1-1.3 Ohm a výkone okolo 12-13 Watt sa nijako výrazne neprehrieva ani jeden. Čo sa chuti týka som spokojný.

To je asi tak všetko čo mi v rýchlosti napadlo.
Obrázok užívateľa
inyVratko
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Str 27. Mar 2019 22:55:41

Vdaka, presne toto mi staci, ako popis toho zazraku.
Ja som tusil, ze tam moze byt nejaky zadrhel v tom zavite, na plexi, ale vobec netusim, co na FT vlastne maju.
Prakticky ale asi to lacnejsie, bude na O-kruzkoch, uvidim.
Ked bude zle, tak zahodim.
To pyrexove sklo by som nepovazoval za vyhodu, lebo si myslim, ze plexi je trvacnejsie.
Navyse tam sa da z platne plexi, bez zhanania gulatiny, vyvrtat korunkovym vrtakom kolecko a ohlodat to na sustruhu, do podoby toho povodneho tanku.
Podobne som to urobil aj na SAT 22 a dalsie.
Este raz vdaka, ked to poskladam, napisem tiez co je to zac.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod inyVratko » Str 27. Mar 2019 23:43:55

Merlin
..pyrexové sklo nepovažujem za výhodu, ani akrylové za nevýhodu...len som ho na tom jednom zázraku zamenil z takého banálneho dôvodu, že je to pre mňa vizuálne viac sexovné, aj cez to číro-číre sklo vidím parádne do/obsah nádržky ;)

Jeden z tých dvoch mám práve z FT a to tento
https://www.fasttech.com/products/4801600
..na tretej fotke je vidieť PMMA sklíčko bez závitu a vedľa neho je príruba so závitom, ktorá po montáži to "sklo" drží na svojom mieste viď. štvrtá fotečka v odkaze.
Druhý Origen, ten hliníkovo-nerezový mám s rebrovaným dekľom..ale ten nie je z FT.
Obrázok užívateľa
inyVratko
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iqwe » Str 27. Mar 2019 23:56:32

@Merlin
Pokud by jsi chtěl místo tohoto kočkopsa klasickou genesis, konstrukčně podobnou SAT22, doporučuji klon Rocket R
https://www.fasttech.com/p/9647242
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Štv 28. Mar 2019 21:34:25

Dik na ten som uplne zabudol..
Chcem to pre znameho, je to skoro ako pulse G, to by mohlo sadnut a neskodit.
Vdaka za pripomenutie.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Osiris » Pon 13. Máj 2019 14:20:01

Dnešná nádielka z Anglicka. Niečo Supergood :D

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iso3001 » Pon 13. Máj 2019 23:06:24

osiris> co su to za smaky? lebo nerozoznavam na tych obrazkoch :( linkuj pls :P
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Uto 14. Máj 2019 11:16:01

@iso3001
je to nova anglicka znacka Supergood - https://wearesupergood.com
Kuppoval som v anglickom eshope vapecloud.co.uk mavaju to v zlave za 13 libier (ak sa zaregistrujes cez moj referlink, dostanes este zlavu - https://a.marsello.com/l/5ccc3f01811f9e09bc7a94f2)
Vcera som to dostal, naboostoval nikotinom, spravil prvy test a som milo prekvapeny :OK Chutia fakt dobre!
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iso3001 » Uto 14. Máj 2019 17:16:19

@osiris> :OK dakujem, vyzera to super, na to Mojito som ozaj zvedavy, co povies po odlezani, potom referuj pls, lebo dobre mojito na leto nemusi byt vobec zle ;)

btw, myslis, ze by sa to znieslo aj so salt nic? :D
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia