Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Prave som objednal a som zvedavy :)

Prave som objednal a som zvedavy :)

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Prave som objednal a som zvedavy :)

Poslaťod Osiris » Str 15. Máj 2019 14:44:09

@iso3001
dlhsie cakat som nevydrzal, rano som z kazdeho natankoval :lol:
Kludne mozem skonstatovat, ze tie liquidy su vyborne! Dobre namiesane chute, decentne, nepresladene, idealne na celodenny vaping. Balenie je 100ml koncentatu v 120ml flasi, PG/VG 70/30, takze kludne sa da doplnit aj NicSalt booster.

Hruskovy fizz - jemny hruskovy dzus s troskou limetky doplneny suchym sektom. Neviem, ako to spravili, ale takmer citim bublinky sampusu na jazyku :shock:

Jahodove daiquiri - pri potahu citit ladovy koktejl citrusovej stavy s cukrovym sirupom, doplneny jahodovym sirupom. Prijemne chladive, ale nie prementolovane.

Blue Pom Mojito - mojitovy zaklad nie je dominantny, je akoby len v naznaku. O to poctivejsie to mojito je - krasne citit limetku, hnedy cukor a matove listky (nie mentol!) A ten zaklad je dochuteny grenadinou a k tomu este prihodili par popucenych cucoriedok :lol:

Obrázok
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Predchádzajúci

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia