Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: MTL - NAJLEPSIE NADOBICKO nazory

Poslaťod iso3001 » Pia 25. Máj 2018 17:33:35

eisy8, beastik> vdaka, co pisete, ma hlavu a patu, napriklad to s tym ostavanim chute v tovarenskej hlave ma nenapadlo :geek: a je pravda, ze teraz som vo faze, ked je vsetko nove a bavi ma to skusat :shock:

ok, ak sa teda bavime o motacich MTL tankoch, z ktorych troch by ste si vybrali? mne sa paci ten Cthulhu Mini, ale to je cisto len o pocite a img, lebo mam rad Lowercrafta :twisted: a Berseker, ale to je tiez len o tom, ze som si nahladal nejake rebricky "best MTL tanks of 2018" a pod :geek:.

ma na MTL vyznam riesit pocet spiraliek? a co vsetko musim kupit, bez coho sa nezaobidem, ak chcem zacat motat? drotik, ten motaci trn, bavlnku (aku?) a co este? kupovane spiralky su pouzitelne? motanie a zakladanie samotne najdem asi na ytb, stacia mi len nejake tipy na konkretny matros :ugeek:

edit ~17:30> este ma napadla jedna vec pri tych motacich tankoch - utiahne mi to aspon jeden z tych gripov (pico tc 75w alebo al85)? a ake odpory spiralky su ok pre MTL v takejto zostave? tiez vyssie, okolo toho 1 Ohm, ako pri tovarenskych hlavach?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod eisy8 » Pia 25. Máj 2018 18:31:39

Zas daku vedu do toho netreba.
Ja idem DL, takze MTL neviem, recenzie na atiki najdes aj tu, su aj dake osvedcene, spolahlive, nekomplikovane na osadenie, je z coho vyberat. A potom uz len drot a vatu bude treba. Drot nerez, asi 0.3jku, spiralka dakych 6-7 zavitov? Asi tak nejako, myslim. Priemer spiralky? Toto asi zalezi aj dost od atomizera, ze aky je, ake ma privody na liquid, teda kolko vaty bude treba na vyplnenie nasavacich otvorov. Daky trn na motanie? Pre zaciatok nic take netreba, v domacnosti je x veci, na ktore sa da natocit tych par zavitov drotu...
Vatu, no mne ide paradne aj daka noname vata z ciny. A priznam, ze som skusil kupit v drogerii aj obyc vatu, balik asi za 2 eura a dat ju do spiralky. Ono to fungovalo, necitil som ziadnu pachut ci nieco, co by mi vadilo, len problem je v tom, ze pri DL je spotreba liquidu dost vysoka a ta vata proste nestihala zasobovat spiralku. Asi koli tomu, ze jej struktura neni dako orientovana. Na MTL by urcite stihala zasobovat :lol: , ale take nieco snad len v pripade nudze. Daka vata napr. Bacon Prime vystaci na mnohooooo buildov, no vyber velky a zla volba asi neexistuje.
A neboj, mody ti to urcite utiahnu, predpokladam, ze viac nez dakych 25W nebudes davat (s tym SS drotom, ci spiralkou pojdes aj tak asi v TC rezime).
Ak sa dako strachas motania (cvaknut asi 10 cm drotu a urobit asi 6 otociek na niecom, co ma priemer asi 3 mm), tak si kludne aj dake spiralky kup. ved nic drahe to neni, obzvlast spiralky do MTL atomizera. Kupis si viacero druhov a potom podla toho kupis drot a budes motat.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sorcerer » Pia 27. Júl 2018 10:31:00

ahojte,
nechcem zakladať novú tému, preto skúsim sem. dlho predlho som bol spokojný uživateľ Cubis Pro, v poslednom čase išla ale kvalita 1,5 ohm LVC hláv úplne do smútku, preto sa obzerám po náhrade. s horných saním vzduchu som nenašiel nič čo by ma zaujalo, ale mám doma atík Exceed 22 od Joyetechu, ktorý by som mohol využiť. otázka, ktorá mi nedá spávať (v robote :lol:), aký pomer PG/VG treba zvoliť aby nepretekal liquid do základne? 50/50 mi pretekal, skúsiť 40/60, alebo ísť rovno na 30/70? frčíte niekto na Exceede? resp. aký tank (22 mm) s komerčnými hlavami by ste mi doporučili, ktorý zaručene netečie a má objem aspoň 3,5ml?
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Pia 27. Júl 2018 11:42:59

horne sanie a tych +3ml je tvrda podmienka? lebo ja na Aspire Nautilus 2 nemozem povedat krive slovo, 22mm priemer, hlavy su do toho 0.7Ω aj 1.8Ω, chut paradna. nepretieklo mi to nikdy, nosim to bezne hodene v taske naplnene, ako nahradny tank, a ziaden problem. jedine, co som vymenil, bol ten kolotocarsky drip-tip :lol:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sorcerer » Pia 27. Júl 2018 12:25:07

vrchné sanie nie je podmienka, ale vrchné plnenie a 3ml+ áno. skúšal som jedného času aj Nautilus X, ale neskamarátili sme sa :D
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod jofe » Pon 30. Júl 2018 13:01:50

Výborný na MTL je Asvape Zeta RTA MTL 22mm, keramika v kotolni, chuť famózna :smok3:
Síce sa trošku horšie motá, ale tá chuť stojí za to
Vapujem od 13.7.2011
HW: various
SW: various
Obrázok užívateľa
jofe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod mitter100 » Pon 30. Júl 2018 16:33:38

Zatial za dobu motania sa mi najlepšie osvedčil Siren2, jednoduché veľa miesta, dobrá manipulácia a chuť veľmi dobrá,zatial
najmenej problémov, teda žiadny, mám dva v jednom tabakovka, v druhom jahodka od atmosu, u Trpazlíka som si nechal
odložiť 3 atiky motacie, koncom augusta zoberiem, cenovo 28€, pozlátená základňa, 24€ klasika vela miesta, a22€ tiež
vela miesta ale vačší obsach, priemer 22mm aké sú to neviem ale ked budem mať dám vedieť, nezaujímam sa o názov
atíku ale si ho ošaham rozoberiem pokukám motanie a podľa toho sa rozhodnem.
No a na továrenské hlavy sa mi osvedčil target, len je tam drahšia žhaviaca hlava, je to keramika, ale výborné podanie chuti.......
Vatu do motacích hláv používam výhradne PLATINUM BLEND, nejaká americká, ale je dobrá, žiadne pachute, pri zmene náplne
po pár ťahoch chuť čo som nalial, ale je drahá.....

:vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Uto 31. Júl 2018 12:38:35

vecer si asi nieco namotam :shock:

[Odkryť] Spoiler:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod janko72 » Uto 31. Júl 2018 12:51:44

siréna a goblin?
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Uto 31. Júl 2018 12:54:54

jop ;) divne kombo? sirena lebo ju vsetci vychvalujete a goblin, lebo mi to pride ako pekna obskurnost - dvojspiralkove pseudo_MTL :) po pravde som vahal, ci ist na istotu, a objednat rovno dalsie dva Dvarwen-y, alebo experimentovat, vyhral dobrodruh.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia