Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - eGo AIO Pro C - tipy, skusenosti

eGo AIO Pro C - tipy, skusenosti

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: eGo AIO Pro C - typy, skusenosti

Poslaťod Beastik » Str 06. Feb 2019 13:53:21

Mal som AIO niekolko male a aj PRO. Hlava 0.6 mi vyhovovala najviac, liquid som daval len 50/50, a vyhybal sa sladkym chutiam, ktore sa napalia a je to hned v... Kupujem ich znamemu stale na FT kde cena je najvyhodnejsia, su aj novsie PRO-BF, ktore maju vacsi otvor na spodu hlavy (urcene na Cubis 2).

Obcsa ked bubla bud vytriast liquid ako ked striasas teplomer, alebo zrolovanym papierovym to vysat. Inak to nepojde.
0.5 hlava je DL, kde vzduch prudi len na jej povrch odkial berie paru. 0.6 prechadza vzduch celou hlavou (dvojplastove).
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod deel » Str 06. Feb 2019 14:06:32

tak potom neviem,kde je problem ... ta hlava 0.6 , čo bola v baleni s liquidom max mentol od Aramax to proste bublalo jak sviňa, bublalo to furt furt vkuse , plus brutálne prskalo . Vytriasala som X krát , ved som polku liquidu vytriasla a povytierala , čistila som to,utierala , rozobrala, vyčistila, zavrela , bublalo ....prefukla, vytriasla , bublalo a prskalo stale ... Teraz pri tej 0.5 nebuble,ale prska stale jemne, musim mať tam čierny naustok ,lebo by som mala v ustach lakocinku :/ . Pokial by mala byť vadna AIO pro,tak by som ju poslala na reklamaciu,ale netusim , prečo to tak je
Obrázok užívateľa
deel
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 06. Feb 2019 14:25:45

Napada ma uz len jedno, ze 0.6 hlava bola na... malo vaty v nej a preto sa prechlastavala.

Mal som opacny problem, ked som odpaloval hlavu po hlave. chybna seria, dal som druhu krabicku a vsetko bolo OK.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod deel » Str 06. Feb 2019 14:46:29

tak jedine , že skusim dať novú hlavu 0.6 , ktoru mam ešte z AIO maličkej a uvidím , či to pôjde . Pokial by aj tato bublala a prskala,tak môže byt chybná eciga ? A ako sa skladuje taka hlava , ked ich menite a už je nasatá od liquidu ?
Obrázok užívateľa
deel
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: eGo AIO Pro C - tipy, skusenosti

Poslaťod smalo » Štv 07. Feb 2019 22:47:51

Potreboval by som poradiť kde by som kúpil top cap na aio pro (pro c) lebo som na svojom strhol závit. Ďakujem

Odoslané z MI 8 pomocou Tapatalku
smalo
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia