Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - GeekVape Ammit RTA atomizer

GeekVape Ammit RTA atomizer

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

GeekVape Ammit RTA atomizer

Poslaťod jonyx514 » Sob 07. Júl 2018 14:58:24

Zdravim vsetkych. Presiel som vela tem ale nikde som nenarazail na problem ako mam ja. ide o to ze..je jedno ci je to tento atomizer alebo nejaky iny..stava sa mi ze vata nesaje liquid..po par potiahnuti je vata sucha a zrazu ten hnusny potah a palenie hrdla. ale ked otvorim atomizer tak vidim ako bublinky stupaju hore a vata nasava liquid. Mozte mi poradit kde robim chybu v setupe? nejaku radu..pouzivam vatu cotton queen klasicky nerez priemer 3,5 mm 8 zavitov vysledny odpor cca 0,6 ohma a davam tomu cca 30 watov.
jonyx514
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: GeekVape Ammit RTA atomizer

Poslaťod eisy8 » Sob 07. Júl 2018 19:36:38

Noooo, mas vela vaty...
On je docela citlivy na mnozstvo tej vaty, mne tiez dlho trvalo, nez som si nasiel ten spravny build, proste chce sa to s tou vatou pohrat, pekne ju tam ulozit, pinzetkou upravit, ale hlavne, nedat jej tam vela. Ja momentalne don robievam spiralky navinute z fused clapton dratu (2-26/36 NiCr80), navijam na priemere 4,2 a 5 zavitov, spiralka ma ten priemer vacsi nez tych 4.2, lebo tie moje draty su akesi pruzne... Proste viac sa mi v nom osvedcila spiralka s mensim poctom zavitov, teda kratsia, avsak navinuta na vacsom priemere.
Ammit ma docela male otvory pre nasavanie liquidu.
Ze ti bublinkuje, ked ho otvaras? Normalne, kedze zasobnik liquidu je docela tesny, a ty otvaranim vrchnaku v zasobniku robis podtlak, takze sa ti vzduch do zasobnika tlaci cez otvory na nasavanie liquidu. Ked zas ho zatvaras, tak sa ti liquid tlaci do vaty (teda, pokial nemas zavrete nasavanie).
Bud budes robit kratsie potahy a s dlhsim odstupom, alebo daj menej vaty.
Inak, ak si dobre spominam, tak mi pretiekol iba raz, skor som mal rovnake problemy, ze bolo vela vaty.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod eisy8 » Sob 07. Júl 2018 19:46:21

Pisal som o single coil 25. Zial, ty si nenapisal aku verziu mas, je ich viac druhov ...
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod jonyx514 » Ned 08. Júl 2018 12:27:46

ahoj ano mam single coil. presne ako si pisal. ked ho otvorim tak bublinkuje vtedy sa dostatocne nasaje vata liquidom a chut je opat uzasna. aj som si myslel ze to bude nieco s vatou ale chcel som pocut aj iny nazor. a skusim aj ten tvoj build ze vacsi primer a menej zavitov.

Dik za odpoved :)
jonyx514
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia