Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Mechanicky grip XFKM 24mm

Mechanicky grip XFKM 24mm

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Mechanicky grip XFKM 24mm

Poslaťod eisy8 » Ned 19. Aug 2018 0:53:52

Tak, ako som uz davnejsie spominal, je na case sem dat taku minirecenziu tejto mechaniky.
Cena je az smiesna, dakych 14€,takze koli tomu sa daju prehliadnut niektore drobnosti, ktore mu chybaju voci konkurencii, ktora je niekolko nasobne drahsia. Co sa tyka funkcnosti, tu neni co vytknut. Spinac je spolahlivy, zavit 510 dobry a vobec, celkove spracovanie za tu cenu je az prekvapivo vyborne.

Obrázok
Krabicka, jednoducha, obycajny karton, trosku tensi a mierne pusta farbu.

Obrázok
Pohlad do krabicky. Vsetko potrebne tam je, v baleni aj nahradne tesnenia a sroby. Ziadna zbytocna dokumentacia.

Obrázok
Vysypany a rozobraty obsah balenia. Troska je to mozno este mokre od vody, ako som to cistil.

Obrázok
Pohlad na spinac. Obycajny s pruzinkou, ziadna moznost nastavenia.

Obrázok
Este jeden obrazok spinaca. Inak, jeho chod je tak akurat, funguje spolahlivo.

Obrázok
Vrchny diel, so zavitom.

Obrázok
Zakladna. Na osadenie super jednoducha. Gumicky su akuratne, drzia celkom optimalne.
Tu by som sa trosku pozastavil nad tym spodnym ofukom spiralky. Na moj vkus je to prevedene tak trochu zvlastne. Spociatku mi to az vadilo, kedze som v tom mal osadeny taky trosku extremny build a ked som to zakvapkal, tak mi tadial vytekal liquid. Zial, neni moznost to zavriet, kedze zavretim spodneho ofuku sa vlastne ten hlavny bocny ofuk premiestni bokom, teda mimo spiralku.
Ked som vsak urobil normalny build, tak sa mi uz nestalo, ze by mi liquid tadial vytekal. Toto taka zvlastnost toho atiku.

Obrázok
Drip tip je srobovaci, myslim, ze sa neda nicim nahradit. Zavit je vyborny, este sa mi nestalo, ze by sa mi skrizil, ci bol problem srobovat.

Obrázok
Takto to vyzera vsetko pohromade. Este drobnost, tie dva cierne kruzky na tej mechanike su plastove.
Syn ma tiez tuto mechaniku a vcera mi spominal, ze cierna farba na atiku neni zrovna najkvalitnejsia, ze sa celkom lahko poskriabe.

Obrázok
A s mrtvym zajacom to tvori celkom pekny celok.

Takze tolko k hracke za 14€. Osobne si myslim, ze sa to celkom oplati, aspon pre zaciatocnika aby mal daku predstavu o mechanickej trubke, alebo ako spestrenie. Ako celok to vyzera celkom slusne.
A prosim o ospravedlnenie odborneho slovnika, daktore veci neviem odborne pomenovat.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia