Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - peach bullet / bozz

peach bullet / bozz

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

peach bullet / bozz

Poslaťod iso3001 » Štv 23. Aug 2018 23:03:23

pls, vapujete toto niekto? v akej koncetracii to miesate, a kolko to nechavate odlezat? ja som namiesal vyrobcom odporucanych 5%, postalo to ~3 dni, ale nejako mam z toho rozpacite dojmy - ak to odparujem na +16w/190C, tak to uplne strati chut, ked idem s vykonom / teplotou nizsie, tak sa chut trochu ukaze, ale je tam nieco, co ma drazdi v krku :cry:

pricom ked som to skusal v RDA, tak to malo nejaky potencial - zvysit koncentraciu? kratsi cas odlezania? nejaky iny trik?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Re: peach bullet / bozz

Poslaťod Jesen » Pia 24. Aug 2018 21:51:09

Daj tomu 10%
Ale recenzie sú na to lepšie, než to reálne chuti
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod iso3001 » Pia 24. Aug 2018 22:55:17

jesen: vdaka za odozvu, skusim tych 10%. vyvapoval som uz z toho 2x sirene (okrem ochutnavok v rda) a stale premyslam, co tomu chyba, lebo ta broskynova cast je fajn, nechcem to vzdat len tak na prvy nepodareny pokus.

nemam skusenosti s miesanim arom, tak sa mozno hlupo opytam, ale mne tam chyba vyslovene nejaky ten “podklad”, smotanova / jogurtova cast, je to proste len taka plocha broskynova aroma, ak by to bola tabakovka, tak poviem, ze je to “suche”. da sa tam ten smotanovy spodok domiesat napriklad z niecoho ako grecky jogurt / capella alebo smotana / atmoslab?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jesen » Sob 25. Aug 2018 8:09:34

Myslím, že pri tých 10% tam je niečo ako biely jogurt. Ale ja mam problém vnímať aromy a detaily, takže ty tam môžeš cítiť nieco ine
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-odborník
e-odborník

Poslaťod iso3001 » Ned 26. Aug 2018 11:30:19

update: domiesal som do toho zvysku vo flasticke grecky jogurt / capella, 5 kvapiek na ~5ml, po 24 hodinach uz je z toho normalne pozivatelna prijemna vec, nabralo to "objem", broskyna ostala, ale je posadena na plnom jogurtovom zaklade :) dobra vec sa podarila

ked uz som bol taky rozbehnuty v experimentovani, namiesal som 2x po 5ml 7% koncentraciu z toho isteho (peach bullet / bozz), a na porovnanie som spravil dve verzie - jednu s 5 kvapkami grecky jogut / capella a jednu s smotana / flavour art - necham to 3 dni postat a potom sa k tomu vratim a porovnam, co bude vacsia smakota :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod eisy8 » Ned 26. Aug 2018 11:46:26

Ja som smotanu do toho skusal pridavat a aj tak mi to nepride dobre…
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Ned 26. Aug 2018 11:54:36

eisy8: neviem, ci ten g.jogurt nebude vyraznejsi/hutnejsi, aspon podla recenzii na eshope mi to v porovnani s tou FA smotanou tak vychadzalo, preto som vzal oboje, aby som vedel porovnat. kolko si daval tej smotany kvapiek / ml?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod eisy8 » Ned 26. Aug 2018 22:27:34

Skusim to pohladat, bo teraz uz ani nepamatam, ci to bol hotovy liquid, ci aroma, no viem ze mi to nechutilo a ze som ho skusal nadopovat smotanou, no aj tak neuspokojilo. Dam tomu este sancu.
Mne to doporucili v blave, v jednej predajni, ze on to krizi este s citrusovym, tak som to vzal, oba...
A asi fakt s tym jogurtom to moze byt fajnovejsie, ten kysly podton by k tomu moze skvelo pasovat. S tou smotanou to bolo take... nemastne, neslane.
Jogurt aromu nemam, teda nevyskusam.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Pia 31. Aug 2018 12:48:08

maly update ku tejto teme:

- namiesal som teda dve 5ml kontrolne sarze s ~7% aromou PeachBullet/Bozz do 30/70 (PG/VG) Avoria, 3mg/ml NIC a pridal som do jednej prichut grecky jogurt / a do druhej capella a smotana / FA v davkovani 1kvapka/ml

- nechal som ~4 dni vyzriet, porovnal som v RDA aj RTA, oba MTL

- podla priebezneho testovania bolo tej smotany / jogurtu malo, ked som zvysil davkovanie na 1.5 - 2 kvapky / ml, tak to je podla mna optimum, ze este stale su pekne citit broskyne, smotanovy podklad to nepreraza a sladkost je (pre mna) tak akurat. ci smotana, alebo grecky jogurt je podla mna +/- jedno, rozdiel tam je, ale chutia mi obe, ten podklad je velmi podobny.

- v RDA je chut ostrejsia, agresivnejsia, napodiv "suchsia", ale da sa podla toho spravit priblizne predstava

- v RTA paradna vec, kludne aj cely den

tak snad niekomu tento experiment pomoze, pre mna osobne to znamena asi tolko, ze aromu, ktoru by som asi zahodil, je mozne takto doladit na vapovatelnu smakotu :vap_cig:
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod nukleon » Pia 31. Aug 2018 13:40:08

Ja vsetko co mam na test vacsinou 5ml co je na houby hadzem do smecaka. Vacsinou šmakocinky od brata co vybera len tak z brucha a ked mu to nechuti proste fajci pyro. A to ja nechcem samozrejme. Čitat sa oplati. 3 tyzden nepyrujem

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
nukleon
e-začiatočník
e-začiatočník

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia