Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - NASTY JUICE

NASTY JUICE

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

NASTY JUICE

Poslaťod simon.chlebec » Uto 05. Mar 2019 11:34:22

Zdravím Vás,
som tu nový a pôvodne som sa chcel len toto opýtať ale po prečítaní fóra tu u Vás asi zostanem dlhšie. :vaping:

Ide o náplne značky NASTY JUICE, našiel som ich na jednej SK stránke za celkom dobré ceny, otázka je aké máte s nimi skúsenosti ?

Vďaka. :OK
Obrázok užívateľa
simon.chlebec
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: NASTY JUICE

Poslaťod iso3001 » Uto 05. Mar 2019 11:48:52

mal som hotovy liquid, GreenMango / 6mg NIC, pekne balenie, chutovo dost vyrazne, ale nie umelina, len prosto vyrazne. videl som to niekde aj vo verzii shortfill, co uz moze byt zaujimavejsie, lebo sa to da lepsie nalaborovat na potrebne parametre.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod simon.chlebec » Str 06. Mar 2019 8:58:48

Oukej Ďakujem za info. Môžem sa ťa opýtať koľko ťa tá náplň vyšla ?

Ja som našiel väčšinou okolo 15 € a tu sú stále pod 10 € https://www.tifantex.sk/naplne-do-elekt ... Mango-60ml. Nebude to fake ?
Obrázok užívateľa
simon.chlebec
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Str 06. Mar 2019 10:45:53

ci to je fake ti nepoviem, je to podla mna malo pravdepodobne, skor sa to proste nepredava dobre v obchode toho druhu alebo sa blizi datum spotreby :)

mna stalo pred ~3/4 rokom "10 ml Fat Boy Nasty Juice / 6 mg" 5.5eur
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Str 06. Mar 2019 17:05:17

Ja by som s tym obchodom bol velmi opatrny... Jednak ten obchod je taky mix army shopu a "cinana" s blsakovym sortimentom, a liquidy, co ponukaju su 60ml hotovky, 3mg nic, co sa uz u nas dva roky predavat nesmie (TPD)...
Ak ti ide o ceny, skus pozriet vypredaj napr. tu: https://greyhaze.co.uk/collections/e-li ... -ascending
Overeny obchod v anglicku, liquidy este pred dobou spotreby, ceny za 50ml shortfill od cca 5€, postovne cca 10. Do tyzdna mas balik doma.
A s mojim referral kodom MAjjjn7455 ziskas 3 libry zlavu
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia