Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Flavorah FLV

Flavorah FLV

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Flavorah FLV

Poslaťod janko72 » Pon 23. Sep 2019 12:42:49

Ako pozerám, tak to môžeš použiť ako arómu s NIC. :lol:
Ja by som to v pohode dal 1:3, arómy tam bude dosť.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod pcraft » Str 25. Sep 2019 9:59:47

@inyVratko>Dakujem, ta Havana od V&BlackNote je komplexna chut alebo treba ju este doplnat, sformovat? Ma aj dymove tony?

Pozeral som este nejake rebricky a recenzie tabakovych NET arom za posledne obdobie a dost casto sa tam objavuje znacka Blendfeel, dalsi tradicny taliansky vyrobca, u nas asi menej znamy.
pcraft
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod inyVratko » Sob 28. Sep 2019 19:31:26

Havana od Black Note podľa mňa je komplexná chuť, nemám potrebu ju niečim dopĺňať.
Na dne poslednej fľaštičky mi ešte niečo zostalo, takže kľudne mi napíš do SS adresu a pošlem ti...zopár ochutnávkových mililitríkov to baj voko ešte vydá.

Od Blendfeel som mal len Americký blend. V porovnaní s La Tabaccheriovym, alebo s Vaporificiovym chuťovo iný, pre mňa lepší.
Obrázok užívateľa
inyVratko
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pcraft » Ned 29. Sep 2019 11:52:16

Super, dakujem za dolezite info, Blendfeel teda bude moja dalsia zastavka a potom skusim aj Muj tabacek od susedov, tiez som zachytil velmi pozitivne hodnotenia a este jeho velkym plusom je, ze vyraba aj take druhy tabaku, ktore ini vyrobcovia NET nemaju, napr. Halzware ..za velmi dobru cenu.

Poslal som ti SS.
pcraft
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť