Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Domáca aróma

Domáca aróma

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Domáca aróma

Poslaťod ROCK4891 » Sob 21. Sep 2019 20:17:20

Ahojte...
Práve bojujem s týmto problémom.Chcel by som si doma vyrobiť arómu pre e- cigaretu.
Alebo nie arómu ale nejako proste prírodne ochutiť bázu.
Máte s tím niekto skúsenosti ???
Napr. zoberiem bázu asi 10ml a namočím do nej Vanilku-Mätu - čerstvú asi tak na týždeň.
Alebo niečo iné napr. čajové lístky alebo hocičo iné...
Ide mi hlavne o to že dosť sa vyhýbam umelým arómam v potravinách tak by som to chcel spraviť aj tu!
Raz dávno som skúšal namočiť bylinku do liquidu asi na dva týždne a bolo to OK aj chuť aj efekt :D
Bol by som vďačný za každú radu. Iste to už niekto vyskúšal...

Upraveny nevhodny obsah. Beastik. Alebo zmazat?
ROCK4891
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Domáca aróma

Poslaťod iso3001 » Ned 22. Sep 2019 0:15:39

celkom by ma zaujimalo, cisto technicky, co sa ti z toho makaku vymacerovalo do tej bazy.

pretoze pokial viem, tak zabavna chemia z makaku sa rozpusta v tukoch. alebo alkohole. kamarat teda skusal. no a ani jedno v baze pokial viem nie je. takze jediny efekt mohol byt placebo efekt.

ja osobne sa mam prilis rad na to, aby som na sebe robil pokustona, a vymacaval v baze nieco, co potom budem odparovat a vapovat, o com ani len poriadne netusim, ako to funguje (ty tusis?). v ponuke je predsa mrte certifikovanych liquidov s cisto prirodnymi aromami, tych usetrenych par € mne za to nestoji.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ROCK4891 » Pon 23. Sep 2019 8:10:51

No ide o to že chuť bola dobrá a placebo to nebolo lebo viem čo bylinka spôsobuje...Ale to nepotrebujem...To bol iba ako príklad.
Ja chcem proste prírodnú arómu...
Ak vieš kde ju zohnať tam mi prosím napíš niekoho kto to predáva...Najlepšie by bolo keby boli nejaké stránky aj zo Švajčiarska...
objednávam stále z FreeVap.ch ale tam som nič moc nenašiel...
Ak by si o niečom vedel bol by som vďačný.
A čo by ti sa ti mohlo stať keď do bázy šupneš mätu ale čaj a potom predcedíš a naleješ do cigarety...Podľa mňa by to bolo zdravšie ako chemická aróma. Nie???
Ďakujem za odpoveĎ

Opat upravene, Debaty o zakazanych latkach su ZAKAZANE!!! Tak to je uvedene v pravidlach, ktore si sa zaviazal respektovat pri registracii. Cize debata o maceracii je OK< staci len pohladat v danej sekcii fora, a nezakladat xy novych tem lebo sa nechce patrat.... LaTabacheira su prirodne maceraty. akurat Cotton Killery.
Beastik.
ROCK4891
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Merlin » Pon 23. Sep 2019 8:53:13

Zabludil si na stranky, ktore sa nevenuju tymto veciam.
Odporucam ti najst si stranky "Chemie pro šílence, Fetujeme vědecky" a podobne, ktore pravidelne blokuju a zas odblkokuju, podla nalady v spolocnosti.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Pon 23. Sep 2019 10:09:28

vapegreen.co.uk

kindjuice.com

realorganicvapors.com

myslim, ze cokolvek z tejto ponuky bude daleko kvalitnejsie, o chuti ani nehovoriac, ako to, co si uklohnis doma.

akoze ak by si mal doktorat z (potravinarskej) chemie, tak ok, povedal by som, ze vies, co robis a tvoje snazenie moze mat nejaky pouzitelny vysledok. ale to, co tu prezentujes, mi pripomina moju pubertu, ked som sa pokusil doma v kuchyni vyextrahovat (destilovat!) kyanid z marhulovych jadierok, lebo som si niekde precital, ze ho obsahuju v stopovom mnozstve. skoncilo to spalenym hrncom a zarachom na tyzden.

@merlin> problem je prave v tom, ze on "nefetuje vedecky" :lol:
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ROCK4891 » Pon 23. Sep 2019 10:20:03

Ospravedlnujem sa za prípadné problémy s predošlým príspevkom...
Ďakujem pekne za LaTabacheira to bolo to čo som chcel ...
Alebo to proste skúsim doma sám a ak tak dám vedieť. LEbo hľadal som aj prírodné arómy aj či to funguje keď niečo namočím do bázy...Nechcem tam namáčať nič nelegálne uviedol som to iba ako príklad.
Ja som hľadal len vo Švajčiarsku ale nič prírodné som nenašiel alebo keď aj áno tak strašne málo a dosť pofidérnej kvality.
Keď budem na SVK tak sa na to pozriem.
ROCK4891
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod janko72 » Pon 23. Sep 2019 13:00:42

Tu sa to rozoberalo pred pár :lol: rokmi.
[Odkryť] Spoiler:
http://e-cigaretafans.eu/forum/viewtopic.php?f=104&t=1213&hilit=macer%C3%A1t

Macerácia tabaku - ok ale bylinky?
Sám zistíš, že nejdeš správnou cestou. Nevieš, čo sa ti tam vylúhuje.
Aj bylinkový čaj sa lúhuje len pár minút, potom sa tam uvoľňujú látky, kt. netreba.
Mal som pred pár rokmi prírodné bylinkové liquidy na skúšku, od nejakého českého výrobcu.
Bohužiaľ si už nepamätám značku ale nebolo to bohvie čo.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod ROCK4891 » Uto 24. Sep 2019 15:24:48

Ďakujem. tak sa na to asi vykašlem...Objednám zo stránok vyššie uvedených...
Bol to proste nápad a nikde som to nenašiel.
Pre mna chuť nemusí byť extra výrazná. Aj tak mne osobne treba len ten nikotín a veľa pary :D
ROCK4891
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 25. Sep 2019 7:33:52

Dalsie dobre maceraty (podla referencii, sam som este neskusal, ale planujem - tazko vybrat) robia v CZ.
nazov maju: "Muj tabacek".
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod janko72 » Str 25. Sep 2019 12:03:44

Ochutnal som camel, samson a ten tretí si neviem spomenúť. Za mňa a moje chuťové poháriky - absolútna bomba.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť