Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Poslaťod janko72 » Sob 06. Apr 2019 15:49:43

Elektronika asi nebude úplne v poriadku, vyzerá, že dáva vyššie napätie.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Sob 06. Apr 2019 17:13:37

@janko72> je to meratelne v domacich podmienkach? @merlin? mam len klasicky digitalny avomet k dispozicii.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Sob 06. Apr 2019 20:50:30

Ideálne osciloskop. Ak je veľký rozdiel v napätiach, tak by mal ukázať orientačne aj digital
Musíš merať pod záťažou, nasadený atík. Asi bude treba nejaký prípravok zbastliť.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

iSmoka Eleaf iStick TC

Poslaťod Marecku50 » Uto 09. Apr 2019 18:25:45

Caute,
Vyberam si akurat vape a dost mi padla do oka iSmoka Eleaf iStick TC
Kamarat ju ma asi tyzden dal mi ju vyskusat a celkom fajn az na ten obsah 2ml.
Nasiel som ju v recenziach na elektonicke cigarety
Viete mi povedat knej viac specifikacii alebo ak mate aj osobnu skusenost? Nakolko som este laik a moc do vape neviem ale chcem nieco co mi dlhsie vydrzi a za normalnu cenu.

Vdaka za tipy :)
Presunute do poradne. Beastik
Marecku50
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod creobroter » Štv 16. Máj 2019 0:50:48

Prosím Vás, vie mi niekto prepočítať, koľko nikotinu si moje úbohé telíčko žiada, keď vyfajcim denne 10LM ťažkých?
creobroter
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pia 17. Máj 2019 11:38:48

@creobroter:
Vypocet neexistuje. Chces ist cestou MTL alebo DL? To je dolezite pri nastaveni sily nic. Ja sa drzim: cim vacsi oblak urobim tym menej nic davam.

Skus 12mg/mg klasicky nic a uvidis ci postaci na MTL alebo nie. Musis len skusat , ci staci alebo nie... pridat ci uvrat na sile.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Eleaf iCare 160

Poslaťod Rafi87 » Uto 30. Júl 2019 12:18:51

ahojte,, pred týždnom som menil coil a po 2-3 dnoch mi začala blikať ciga, na nete som sa dočítal, že treba bud uvolniť alebo viac dotiahnuť vrch, potom mi už fungovala,, včera mi ale začala bublinkovať ked som tahal, a kondenzovaná voda to nebola, ale báza,, tak som vymenil coil a zas to isté, len blikalo, tak konečne som nejako spravil aby mi šla ciga, ale stále bublinkuje, prepúšta niekde vela bázy,, dá sa to nejako opraviť? alebo kúpiť novú? a ked novú tak akú? hrúbka 16mm tak ako je tento Eleaf,, pozeral som aj Joyetech eGo AIO D16 alebo skor kúpiť baterku zvlášť a atomizér zvlášť?

poradte prosím, keby sa dalo nejako opraviť to by bolo možno naj, ale ked nie tak prosím poradte mi tú cigu
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 01. Aug 2019 10:34:46

Neviem co myslis pod pojmom "bublinkovanie", nie len bublanie ako ked tahas slamkou zbytok vody z pohara?
ak ano takto asi bude zla halva, ze malo vaty a prechlastava sa. Vacsinou je chybna seria nie len jedna. Kde si ich kupoval?

V manuale mas napisane co znamena blikanie (druh ci farba) Ci mas skrat alebo nema kontakt na spiralke. Toto najkor zisti, az vies kde presne problem je. Bud skrat alebo nema kontakt.

a poradit Ti nejaku inu e-cigu? Stale mas poziadavku na mini trubku 17mm? Co tak skusit nejaky POD?

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod iso3001 » Štv 01. Aug 2019 10:54:59

ked uz je rec o malych trubkach, nemate tip na nejaky grip / trubku / baterku okolo tych ~16-20mm, na com by dobre vyzeral 16mm Dvarw MTL? pripadne by mohlo byt aj grip, ktory ma atomizer zapusteny do vyrezu, ale co som nasiel s 510 zavitom, boli len na 14mm atomizery :(

momentalne to mam na Joyetech Cuboid Mini, to bolo najmensie a najuzsie, co som doma nasiel, nie je to zle, ale mohlo by to byt lepsie. ten atomizer je paradny na chut, na male buildy ako stvoreny, len je uzky a vysoky, plus je na tom origo vysoky driptip, takze posobi velmi vysokym a stihlym dojmom :ugeek: vid img

Obrázok
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 01. Aug 2019 11:51:21

@ISO3001:
Hladaj trubky na 14500 bateriu, mali by byt 16-17mm siroke, zalezi na vyrobcovi. Taktiez na limite EUR, kolko mozes dat.

Dicodes ma taku trubku ako aj mechaniky su, ale to uz ideme vysoko. Popripade CZ vyroba s Goginom (od 100EUR).

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia