Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Poslaťod inyVratko » Sob 28. Sep 2019 20:03:25

janko72 píše:Genesis na parádu. :OK

Ďakujem...mám z neho skoro takú že až detskú radosť :)

Merlin píše:Raketa je doma, otvor treba zvatsit, je to moc utiahnute. Ja som sa zastavil na 1,4mm, aj ked je to sice malo, ale lepsie ako bolo.

Ja som sa zastavil na priemere 1,2 mm. Na Rakete, ktorú som dostal do daru, pôvodný otvor nemal priemer ani 1 mm..na tej novej bol rovný edon milimeter.

Merlin píše:Snad sa ku tym mesh jadram vaperi casom vratia, na rozdiel od vaty, to vydrzi strasne veci.

Vidíš to, ja som sa k mesh-u nevrátil, ja som len pred zhruba 3/4 rokom "objavil ameriku"..
...a to len vďaka tebe, začo ti veľmi ďakujem Merlin :dhd:
Obrázok užívateľa
inyVratko
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Ned 29. Sep 2019 14:48:52

Ale nemas za co.
Tie genesis, maju daco do seba, na tazke a velmi tazke liqidy, napekave a podobne, je to genialne.
A velmi trvanlive.
Netvrdim ze v zaciatkoch som nevapoval od servitok, cez WC papier, po tamponovu vatu, skoro vsetko.
Ale vata ma svoje caro, len sa rychlo opotrebuje na tazkych liqidoch a degraduje chut.

Mna by zaujimalo, co je na tych ruskych strankach na tom obrazku, za cudny atomizer.
Ma to jadro ako nextgen, alebo podobne next-genesis, ale je to velikanske.
Mozno sa mi to len zda.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod janko72 » Ned 29. Sep 2019 20:51:40

@Merlin
Sevas.
K tomu atty je ťažko sa dopátrať. Väčšina je ruská výroba. V kurze je hlavne PARAVOZZ od KDV. Ale oni toho majú kvantum.
Bohužiaľ ak chceš nejaké info a je ich kopec, musíš z hrušky dolu a prejsť na fasabook. :lol: Všetci sme sa tomu bránili ale inak sa nedá.Tieto klasické fóra pomaly upadajú.Doba sa mení. Stránok je zopár dobrých ale sú uzavreté, fungujú na pozvánku. To nie je problém Igi BB je kde kade moderátor a ja som tiež už kde kade. :D Funguje aj CZ/SK skupina zaoberajúca sa genesiskami.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Merlin » Pon 30. Sep 2019 8:46:09

Tazko sa ja na FB uplatnim, je to podla mna len zrut casu. Pravda je, konto mam, ale nepouzivam. Mozno v dobe Linked IN, 2008, 2009, ako urcite pracovne forum, FB fungoval, dnes to povazujem za zbytocne. To co ludia na FB robia dnes, je pre mna uplne mimo moje preferovane priority.
Nakolko nedokazem tomu venovat cas, lebo FB je velky zrut casu, tak sa tomu vyhybam, je to pre mna nepouzitelne.
Podobne ako ucet v banke, alebo dotykovy telefon, plackata TV, nove auto td..
:vap_cig:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Pon 30. Sep 2019 9:48:31

hola, jedna technicka otazka:

- mam par mesiacov klon Dvarw 16mm, bol ku tomu len jeden PEI(?) tubus, po case sa objavili praskliny na hornom okraji, tak som to vyradil z prevadzky, uz som objednal z fasttech dve nahradne

- nemam pocit, ze by som to dotahoval silno, ze by to prasklo kvoli tomu, lial som tam len salt liquid SauzGlacier (mentol), mohlo to popraskat kvoli tomu? resp ak by to bol ozaj PEI, moze to degradovat kvoli tomuto typu liquidu?

- objednavali ste niekedy nahradne diely z khw mods na klon, sedi to rozmerovo?

a jedna OT poznamka ku tomu FB> naco? ono to, ze je tam velke ciselko u poctu ludi v skupine este neznamena, ze dostanem kvalifikovanu odpoved na to, co ma zaujima, kvantita neznamena kvalitu. o tom, ze jedno sprisnenie alebo zmena pravidiel a cela skupina ide do trubic ani nehovorim.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Pon 30. Sep 2019 11:03:02

Táto skupina nie je o počte lajkov, ale sa aj dozvieš čo potrebuješ a aj radu dostaneš.
Foto a video setupu, z akého materiálu, aký drôt.
Build of Mesh CZ/SK +21
https://www.facebook.com/groups/331745707458729/
A stretnete tam starých známych, čo začínali s mesh okolo roku 2013.
Sú tam napr. veci od CZ/SK moderov trubiek a atty na mesh.
Nedá sa stretnúť so všetkými ľuďmi a takto sa dá komunikovať.
:smok:
Netreba hádzať všetko do jedného vreca, okrem klasicky pokecníkovo prezentačných, nič nehovoriacich skupín sú aj dobré.
Mám aj stránky o elektronike, starých rádiách a iné, kde sa neriešia .íčoviny ale ide sa k veci.
Je na každom, čo si vyselektuje a bude sledovať. A ako si naladí FB aby mu nechodili všetky somariny.
Je to žrút času, ak mu to dovolíš. :lol:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod janko72 » Pon 30. Sep 2019 11:10:45

@iso3001
Ahoj.
Mentolové liquidy sú dosť agresívne. Tak isto bol problém s citrusmi a ešte nejakým ovocím ale bolo to už dávnejšie, čo som to registroval.Myslím, že to bolo dokonca na SSR tankoch.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mirotaso » Pon 30. Sep 2019 21:42:45

nazdar partia, pomaly, ale isto mi dochadzaju zasoby, kde najnovsie kupujete bazu???
Obrázok užívateľa
mirotaso
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Uto 01. Okt 2019 0:20:06

Ahoj, SS.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mirotaso » Uto 01. Okt 2019 0:40:42

dakujem...
Obrázok užívateľa
mirotaso
e-znalec
e-znalec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť