Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Apple - off topic

Apple - off topic

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: Apple - off topic

Poslaťod pe.stefpo » Pia 05. Apr 2013 18:33:47

nuž, netvrdím že je jablko zle, to nie ( mal som , a ešte občas mam k dispozícii ) ale !!!
Wintenda nepadajú, to že niekomu padaju je problem medzi monitorom a klavesnicov ( najčastejšie ) a čo sa týka poplatkov ( okrem wintenda žiadne iné niesu ak nechcem niečo extra, a to musim platiť aj na jablku aj tučniaku.

Prečo nie jablko??
lebo špeci soft naň nieje, a ak je je kuuuuu,,,,va drahý ( cnc cad cam dxf dwg 3D 3/2D a ine )
stabilita? nedajte sa vysmiať, je to len PC, pokiaľ je trotl za tým,, padne , a je jedno aký OS..

čo ocenujem na Jablku, odladenosť :) nestane sa že by to bolo šite rýchlou ihlou, :D

prepáčte pôvodne som nechcel reagovať :) takýmto témam sa vyhýbam ako sa len dá, ale no :)
ja niesom zástanca značky, ale učelnosti, ak moje požiadavky splní web api alebo počitadlo v triede, som spokojný a vôbec neriešim čo tam za os je..
ku PC a technike mam iný prístup, hľadám o zariadeni čo dokáže a či zvláda to čo potrebujem, a až potom čučim čo tam je :)

:D :D :D koniec offtopiku :D

freee píše:heh,presne..aj mnse sa cudovali..a co narvali do PC to nerataju,monitor,pc,winsrot,nod32 rocny poplatok,tak nech si to zrataju za cca 5 rokov kolko ich to vyslo..nehovoriac o castych preinstalovaniach kvoli problemom...a v neposlednej rade no ako to vypada? :)
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Alsk1911 » Pia 05. Apr 2013 20:42:09

Len prosím vás nezačnite flame aj tu. Každý preferuje niečo iné a je to len jeho voľba. Ostatným zostáva iba ju rešpektovať a nemá zmysel sa naťahovať.
Obrázok užívateľa
Alsk1911
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pe.stefpo » Pia 05. Apr 2013 20:57:25

ee žiaden flame :)
ja som tiež užívateľ jablka, ale aj iného os, preto ta reakcia :)
:D
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia